۰
plusresetminus

امام جمعه شیراز نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری شد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۴
نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز، نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری شد.
امام جمعه شیراز نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری شد
به گزارش حافظ خبر؛ نماینده آیت الله دژکام، ظهر امروز، با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری شیراز، ایشان را برای حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کرد.
آیت‌الله دژکام در جلسه جامعه روحانیت شیراز که صبح امروز برگزار شد با اشاره به موضوع انتخابات خبرگان رهبری گفت: در رابطه با موضوع کاندیداتوری در انتخابات مجلس خبرگان رهبری، بنده خدمت روحانیون معظم عرض کردم بنایی برای ورود به این عرصه ندارم و واقعا نیز نداشتم.
امام جمعه شیراز در ادامه گفت: بنده تا امروز اقدام خاصی در این رابطه نکردم و خدمت بزرگواران نیز عرض کردم بهتر آن است که علمای اعلام و بزرگواری مقل آیت‌الله شب زنده‌دار به این عرصه وارد شود که باعث افتخار ما هستند اما ایشان گفت به دلیل اینکه عضو فقهای شورای نگهبان هستم و شبهه‌ای پیش نیاید بهتر است شرکت نکنم.
وی در ادامه تصریح کرد: در خود شهر شیراز نیز خدمت بزرگوارانی عرض کردم بهتر است که آنها در انتخابات خبرگان حضور یابند اما این بزرگواران نیز لطف فرمودند و از بنده مطالبه کردند که در انتخابات شرکت کنم.
 نماینده مقام معظم رهبری در فارس همچنین گفت: علاوه بر این، یک مطالبه از بنده برای حضور در انتخابات خبرگان از نظر سیاسی وجود داشت که اگر بنده به عنوان نماینده رهبری در استان در این عرصه ورود پیدا نکنم، شاید برخی تصور کنند این انتخابات در ذهن ما کم اهمیت است که در حقیقت این‌گونه نیست و ما مجلس خبرگان را بسیار مهم و کلیدی می‌دانیم.
کد مطلب : ۲۲۳۵۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما