۰
plusresetminus

نگاه 23 هزار کودک نیازمند به دستان پر مهر حامیان

تاریخ انتشارسه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۹
مدیر کل امداد فارس اعلام کرد: از آغاز پویش "جذب حامی" تاکنون، 13 هزار و 62 نفر حامی جدید جذب شدند.
به گزارش حافظ خبر؛  محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس گفت: از آبان ماه سال جاری و در راستای حامی دار کردن کلیه فرزندان ایران زمین، پویشی با نام " جذب یک میلیون حامی" در کشور راه اندازی شد که سهم استان از این میزان، جذب 65 هزار حامی جدید طرح اکرام ایتام و محسنین تا پایان امسال است.
او با بیان این خبر افزود: بر اساس این طرح، هر شخصی در صورت تمایل می تواند از حداقل مبلغ 10 هزار تومان به طور مستقیم به حساب فرزندان معنوی خود واریز کند.
مدیر کل امداد فارس در ادامه اضافه کرد: از ابتدای اجرای این طرح تاکنون، 13 هزار و 62 نفر حامی جدید جذب شده است که در حال حاضر 76 هزار و 508 حامی نیکوکار در استان از فرزندان معنوی خود حمایت می کنند.
بذرافشان از راه اندازی سایت ekram.emdad.ir خبر داد و گفت: از طریق این سایت حامیان می توانند بدون واسطه، فزرند مورد نظر خود را انتخاب و با دریافت شماره حساب، مبلغی را که تمایل دارند؛ به صورت مستقیم به حساب فرزند معنوی خود واریز کنند.

او در ادامه یادآور شد: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین استان در 10 ماهه امسال 641 میلیارد و 870 میلیون و 661 هزار و 92 ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند، گفت: از این میزان 413 میلیارد و 16 میلیون و 48 هزار و 278 ریال مربوط به حامیان ایتام و مابقی توسط حامیان فرزندان محسنین پرداخت شده است.
بذرافشان با بیان اینکه در حال حاضر 76 هزار و 508 حامی نیکوکار در استان از فرزندان معنوی خود حمایت می کنند، افزود: این حامیان نیک اندیش حمایت از 23 هزار و 474  فرزند طرح اکرام ایتام و محسنین را بر عهده دارند که از این تعداد 10 هزار و 99 فرزند از ایتام و 13 هزار و 375 فرزند از محسنین هستند.
او میانگین سرانه دریافتی فرزندان طرح اکرام در 10 ماهه امسال را 2 میلیون و 734 هزار و 390 ریال اعلام کرد و گفت: در این مدت، میانگین سرانه پرداختی حامیان طرح اکرام فرزندان ایتام و محسنین نیز 838 هزار و 959 ریال محاسبه شده است که درآمد کل اکرام در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 67 درصد رشد کرده است.
کد مطلب : ۲۲۵۰۳
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما