۰
plusresetminus
مدیر کل امداد فارس:

امام به محرومان جامعه عزت و هویت بخشید

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۰
مدیر کل امداد فارس گفت: ما به نوکرب و خادمی ولی نعمتان و صاحبان اصلی انقلاب می بالیم.
امام به محرومان جامعه عزت و هویت بخشید
به گزارش حافظ خبر؛  محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس در مراسم جشن انقلاب که با حضور ۵۰۰ مددجوی تحت حمایت برگزار شد با بیان اینکه انقلاب و دفاع مقدس تجربه همه فجرآفرینانی ست که صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند، گفت: در سال ۵۷ با آمدن امام انقلابی شکل گرفت که حامی محرومان و مستضعفان بود.
بذرافشان در ادامه افزود: امام در ۲۲ بهمن ۵۷ پیروزی انقلابش را اعلام و کمتر از یک ماه و در ۱۴ اسفند همان سال، این نهاد و شجره طیبه را بنا می نهد و اسم مقدس خود را بر آن می گذارد.
او با اشاره به اینکه در نظام شاهنشاهی توده های مردم خصوصا مستضعفین از نام و نشانی برخوردار نبودند، اضافه کرد: امام با تاسیس این نهاد، به محرومین هویت و عزت بخشید.
مدیر کل امداد فارس انقلاب اسلامی را طلوع دیگری از اسلام و خواستگاه ارزشمند اسلام برشمرد و گفت: امام با اشاعه فرهنگ شهادت، فرهنگی که منبعث از فرهنگ امام حسین (ع) و رشادت های او بود، بزرگمردانی را در این نظام تربیت کرد که امنیت کشور و اقتدار نظام مرهون مجاهدت های آنان است.
بذرافشان افزود: کم نیستند فرزندان تحت حمایت امداد که در طول عمر با برکت انقلاب در صف پاسداری از امام و رهبری ایستادند و با ایثار و فداکاری جان عزیزشان را تقدیم اسلام و انقلاب کردند.
او با بیان اینکه یکی از بزرگترین دستاوردی که امام و انقلاب به ما بخشید عزت و کرامت خانواده های عزیز تحت حمایت و نوکری و خادمی محرومین است، عنوان کرد: به برکت همین انقلاب است که فرزندان تحت حمایت به مدارج بالای علمی رسیده و به عنوان چهره های برتر و نخبگان کشوری معرفی می شوند.

بذرافشان در پایان با بیان اینکه در چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب خدا رادشاکریم که شاهد اقتدار ایران اسلامی هستیم، از تمامی مردم در قدردانی و پاسداست از مقام والای امام و رهبری جهت شرکت در راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.
کد مطلب : ۲۲۵۵۴
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما