۰
plusresetminus
رییس دانشگاه علمی کاربردی فارس خبرداد:

پذیرش در دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی تا پایان 27 بهمن ماه

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس از پذیرش دانشجو در دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) مراکز آموزش علمی کاربردی استان فارس تا پایان 27 بهمن ماه خبر داد.
پذیرش در دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی تا پایان 27 بهمن ماه
به گزارش حافظ خبر؛  دکتر حبیب دانش منش  گفت : با توجه به عدم تکمیل ظرفیت پذیرش برخی از رشته‌های تحصیلی در پذیرش دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی مهرماه سال 1398، فرصتی فراهم شده است تا علاقمندان به تحصیل در نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بتوانند تا از تاریخ 21 بهمن لغایت 27 بهمن ماه با مراجعه به مراکز آموزش علمی کاربردی در سطح استان ثبت نام کنند.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس در ادامه افزود: جهت کسب اطلاعات بیشتر  متقاضیان می توانند به سایت سازمان سنجش به نشانی :  http://www.sanjesh.or و یا سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس به نشانی: https://fa.uast.ac.ir/ و مراکز آموزش علمی کاربردی در سطح استان  مراجعه نمایند. دکتر دانش منش یادآور شد  : در حال حاضر دانشگاه علمی کاربردی فارس دارای  26 مرکز آموزش علمی کاربردی در استان است که دانشجویان در مقاطع کاردانی و کارشناسی در  این مراکز مشغول به تحصیل هستند . این استاد دانشگاه  توجه دانشگاه جامع علمی کاربردی را به مهارت افزایی محصلان قابل توجه دانست و گفت :درصد بالایی ازدانش آموختگان ما  وارد بازار کار می شوند و با توجه به کاربردی بودن رشته ها حتی برخی  کارآفرینی هم  می کنند . این استاد دانشگاه ابراز امیدواری کرد که دانشگاههای نسل سوم در کشور افزایش یابد تا علاوه بر آموزش های نظری ، فعالیتهای کاربردی هم در دانشگاهها پررنگ تر شود .
کد مطلب : ۲۲۵۷۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما