۰
plusresetminus

کلنگ پیاده راه بولوار احمدبن موسی (ع) به زمین زده شد

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۵
شهردار شیراز همچنین در مراسم کلنگ زنی پیاده راه سلامت بولوار احمد بن موسی (ع) نیز گفت: اجرای این پروژه موجب افزایش فضاهایی برای تعامل، پیاده روی، دوچرخه سواری و گذران اوقات فراغت شهروندان ساکن در بولوار احمدبن موسی (ع) و محله های همجوار می شود.
به گزارش حافظ خبر؛ حیدر اسکندرپور در این مراسم خطاب به شهردار منطقه دو شیراز گفت: ضروری است این پروژه را با کیفیت پروژه پیاده راه سلامت بولوار شهید چمران اجرا و بر نحوه انجام کار نظارت ویژه کنید.
وی با اشاره به لوله گذاری های انجام شده در سطح منطقه دو که به منظور کاهش آبگرفتگی معابر انجام شده، تصریح کرد: آبگرفتگی معابر هنگام رانندگی یکی از مشکلات بولوار محراب و مناطق اطراف آن بود که امسال برای رفع این مشکل شهرداری منطقه دو اقدام به ۳.۸ کیلومتر لوله گذاری کرده است. با اجرای این لوله گذاری بیش از ۷۰ درصد مشکل دفع آبهای سطحی منطقه محراب برطرف می شود.
ابراهیم صبوری نایب ریس شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این آیین گفت: ایجاد پیاده راه سلامت یکی از اقدامات شایسته شهرداری  است  که می تواند در پر کردن اوقات فراغت شهروندان ساکن در محدوده محراب و بولوار احمدبن موسی (ع) تاثیر گذار باشد.
شهردار منطقه دو شیراز که پیاده راه احمدبن موسی (ع) در این منطقه قرار دارد، در خصوص ویژگی های این پیاده راه گفت: هزینه اجرا و تملک این پروژه ۲۹ میلیارد ریال است.
بهرامی نژاد اضافه کرد: در این پیاده راه مسیر دوچرخه سواری، پیاده روی، محل نشیمن شهروندان، پیست اسکیت، آلاچیق و ... اجرا می شود.
وی با بیان اینکه توسعه فضای سبز و کاربردی کردن فضای حاشیه بولوار از جمله اهداف احداث پروژه پیاده راه سلامت احمدبن موسی (ع) است، افزود: تلاش داریم این پروژه شهری که تاثیر بسیاری بر زندگی شهروندان ساکن در محدوده بولوار احمدبن موسی (ع) دارد را به سرعت اجرا کنیم.
کد مطلب : ۲۲۵۸۸
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما