۰
plusresetminus

شهرداری ها با اقدامی منظم نسبت به ضدعفونی کردن شهرها اقدام کرده‌اند

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۳
رضایی گفت: کلیه تصمیمات اتخاذ شده در این زمینه به مرحله اجرا رسیده و خوشبختانه نتایج موثری در کنترل شیوع بیماری در این حوزه به ثمر نشسته است.
به گزارش حافظ خبر؛ محمود رضایی با ابراز خرسندی از اقدامات هماهنگ دستگاههای اجرایی و خدماتی استان  در  خصوص کنترل شیوع ویروس کرونا  گفت: کلیه تصمیمات اتخاذ شده در این زمینه به مرحله اجرا رسیده و خوشبختانه نتایج موثری در کنترل شیوع بیماری در این حوزه به ثمر نشسته است.

وی خاطر نشان کرد: با تعطیلی به موقع مراکز تفریحی؛ آموزشی و خدماتی در سطح استان فارس و اطلاع رسانی همزمان بخش مهمی از  خطرات احتمالی در کنترل شیوع بیماری رفع شده و در این راستا شهرداری ها با اقدامی منظم نسبت به ضدعفونی کردن معابر و سایر محل های پر خطر اقدام کرده اند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با بیان اینکه دهیاران استان به عنوان مدیر بحران مناطق روستایی آموزش های لازم را دیده اند خاطر نشان کرد: بازگشت آرامش روانی جامعه و  کنترل افکار عمومی با  در نظر گرفتن شرایط اضطرار مورد توجه دستاندر کاران امر قرار دارد و ما امیدواریم تا با مشارکت و حمایت مردم  به مراحل بالاتری در کنترل و شکست این بیماری دست یابیم.

رضایی گفت: اقدامات آموزشی و بهداشتی مختلفی در حوزه شهرداری ها و مراکز انجام گرفته و این فعالیت تا پایان گذر از این شرایط ادامه خواهد داشت.
کد مطلب : ۲۲۷۰۳
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما