۰
plusresetminus

شناسایی ۱۵۰ نفر از منتشر كنندگان اخبار كذب در فارس

تاریخ انتشارجمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۹
سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس از شناسایی ۱۵۰ تن از عاملان انتشار شایعات مرتبط با کرونا ویروس در استان خبر داد.
شناسایی ۱۵۰ نفر از منتشر كنندگان اخبار كذب در فارس
به گزارش حافظ خبر؛ با تلاش سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس در راستاي تامين امنيت رواني جامعه، تعداد ۱۵۰ نفر از شايعه پراكنان و منتشر كنندگان اخبار كذب مرتبط با شيوع بيماري كرونا در فضاي مجازي، شناسايي شده و با آنها برخورد ارشادي و قضايي صورت گرفت.


سازمان اطلاعات سپاه با افرادی که بخواهند در این برهه زمانی خاص در جامعه ، باعث تشویش اذهان عمومی و برهم زدن امنیت روانی مردم کشور عزیزمان شوند ، برخورد قاطع قضایی خواهد کرد .


همچنین پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس به مدیران گروه ها، کانال ها و صفحات شبکه های اجتماعی هشدار میدهند در صورت دامن زدن به شایعات و انتشار اخبار کذب و بی اساس در فضای مجازی ، با آنها برخورد قاطع خواهد شد.

سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس اعلام کرد که از عموم هم استانی های گرانقدر انتظار می رود، جهت اطلاع از صحت و سقم اخبار به خبرگزاری های معتبر و صداوسیما یا واحد رسمی پاسخگوی سازمان های مرتبط با این موضوع مراجعه کنند و به شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجهی نکرده و از بازنشر آنها خودداری کنند. 

این سازمان همچنین از مردم خواست در مواجه با افراد منتشر کننده اخبار کذب در فضای مجازی، مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۴ اعلام نمایند.

انتهای پیام/
کد مطلب : ۲۲۷۱۹
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما