۰
plusresetminus

سرپرست شرکت برق منطقه‌ای استان فارس منصوب شد

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۸
با صدور حکمی از طرف مدیرعامل شرکت توانیر،غلامرضا نصیری به عنوان سرپرست شرکت برق منطقه‌ای استان فارس منصوب و از خدمات عبدالعزیز کریمی مدیرعامل پیشین این شرکت تقدیر شد.
سرپرست شرکت برق منطقه‌ای استان فارس منصوب شد
به گزارش حافظ خبر؛ به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای فارس روز دوشنبه اعلام کرد : بدنبال بازنشستگی مهندس عبدالعزیز کریمی از سمت مدیر عاملی شرکت برق منطقه ای فارس ، طی حکمی از طرف محمد حسن متولی زاده مدیر عامل شرکت توانیر ، غلامرضا نصیری تا تعیین مدیر عامل جدید ، با اختیارات کامل مدیر عامل به عنوان سرپرست شرکت برق منطقه ای فارس منصوب شد. 
عبدالعزیز کریمی از خرداد ۱۳۹۴ مسوولیت مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس را بر عهده داشت.
غلامرضا نصیری نیز پیش از این مسوولیت معاونت طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای استان فارس را بر عهده داشته است.
شرکت برق منطقه ای فارس با برخورداری از  ۱۵ هزارکیلومتر شبکه برق رسانی که حدود ۱۳ درصد کل کشور می باشد ، در بین برق های منطقه ای سراسرکشور مقام اول را دارا می باشد ، این شرکت با داشتن ۲۶۸ پست انتقال برق رسانی ، دررده دوم کشور قرار دارد.
این شرکت مسئولیت برق رسانی به دو استان  فارس و بوشهر را به عهده دارد . برق فارس با ایجاد ظرفیت منصوبه تولید برق به میزان ۸۵۰۰ مگاوات در کشور، از موقعیت قابل توجهی برخوردار است و برق مازاد بر تولید خود را از طریق شبکه های انتقال به شش  استان همجوار ، هرمزگان ، کرمان ، یزد ،اصفهان ، خوزستان و کهکیلویه و بویر احمد  منتقل می کند و در این زمینه نیز  مقام سوم تولید برق در سطح کشوررا از آن خود کرده است.
کد مطلب : ۲۲۷۳۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما


نظرات شما
feedback
Iran, Islamic Republic of
با سلام مهندس کریمی زحمت های زیادی برای فارس و بوشهر کشیدند که قابل تقدیر میباشد و اینشاالله که همیشه سالم و سرحال باشد و صنعت برق بتواند از این افراد به نحو احسن در این سالهای زندگی استفاده بهینه نماید .
اقای مهندس نصیری فردی که در تمام رده های مدیریتی صنعت و بالاخص صنعت برق ابدیده شده انتخابی بسیار هوشمندانه از طرف شرکت توانیر میباشد در این شرائط سخت و دشوار که نیاز به افراد دلسوز و متخصص و متعهد میباشد انتخاب بسیار خوش یمن برای صنعت برق فارس میباشد با تصویب دائم حکم مهندس نصیری بعنوان مدیر عامل برق فارس برای ایشان ارزوی موفقیت و برای استان فارس و بوشهر سالی پر بار ارزو مندم