۰
plusresetminus
با همت هیئت مذهبی منتظران وصل وهمکاری بسیج مداحان سپاه ناحیه بقیه الله (عج)انجام شد؛

ضد عفونی اماکن، توزیع اقلام بهداشتی و فرهنگسازی در راستای مقابله با شیوع کرونا

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۶
رضایی دبیر هیئت مذهبی منتظران وصل با اشاره به اهمیت مشارکت‌های مردمی در کنترل شیوع ویروس کرونا ، از اقدامات مختلف این هیئت خبر داد و گفت: ضد عفونی کردن بعضی از جایگاه‌های سوخت از جمله جایگاه سوخت واقع در چهار راه پانزده خرداد از سوی اعضا هیئت منتظران وصل انجام شده است.
به گزارش حافظ خبر؛ وی در ادامه افزود: همچنین به منظور فرهنگ سازی برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا دستکش هایی بین رانندگان در این جایگاه سوخت توزیع و از اتها خواسته شد با استفاده از اصول بهداشتی اقدام به سوختگیری کنند.
                 
رضایی خاطرنشان کرد: اعضا این هییت مذهبی همچنین در اقدامی نمادین سوختگیری خودروهای شهروندان در جایگاه سوخت پانزده خرداد را انجام داده و از انها خواستند بدون پیاده شدن از خودرو از مسئول پمپ بنزین بخواهند خودرو را سوختگیری کند.
 
 
 
دبیر هییت منتظران وصل با بیان اینکه اعضا این هیئت در روزهای گذشته اقدام به ضد عفونی کردن اماکن و خیابان های مختلف کرده اند، خاطرنشان کرد: در ادامه این اقدامات شب جمعه باهماهنگی دانشگاه علوم پزشکی ازمحل موقوفه معزالوزرا ه در بیمارستان های حضرت علی اصغر و چمران اطعام توزیع خواهند کرد.
 
توزیع بسته معیشتی شامل اقلام خوراکی مختلف در مناطق محروم از اقدامات دیگری است که به گفته رضایی توسط این هیئت  انجام خواهد شد.
 
وی همچنین گفت: بسته های بهداشتی حاوی دستکش، ژل شستشوی دست و مایع ضد عفونی کننده نیز با هزینه موقوفه صاحب دیوان توسط اعضا هیئت منتظران وصل در مناطق محروم‌شیراز توزیع می‌شود.
 
کد مطلب : ۲۲۷۳۶
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما