۰
plusresetminus

آغاز ثبت نام لیگ مناظرات دانشجویی

تاریخ انتشارچهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۹
لیگ مسابقات مناظرات دانشجویی به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های علمی کاربردی و بسیج دانشجویی دانشگاه های استان فارس برگزار خواهد شد.
آغاز ثبت نام  لیگ سخنرانی دانشجویی
آغاز ثبت نام لیگ سخنرانی دانشجویی
به گزارش حافظ خبر؛ حجت الاسلام و المسلمین مهدی عابدی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های علمی کاربردی منطقه هفت با اعلام این خبر افزود: این مسابقه در راستای افزایش و کسب مهارت‌های ارتباطی، رشد و شکوفایی فرهنگ گفتگو و آشنایی با سیره اهل بیت (ع)در بین دانشجویان برگزار و شرکت برای همه دانشجویان آزاد است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه طی چند روز گذشته بازخوردهای خوبی از این برنامه داشته‌ایم، بیان کرد: امروزه حساسیت جامعه دانشجویی و تصمیم‌گیر برای تقویت فن بیان و سخنرانی ارتقا پیدا کرده و به همین دلیل شاهد توجه‌های خوبی از سوی انجمن‌های دانشجویان، فعالان فرهنگی و برخی مسئولان هستیم، لذا شاهد توسعه‌ی این مهارت در این قشر تاثیرگذار جامعه هستیم.

 عابدی از دیگر اهداف برگزاری مسابقات سخنرانی را افزایش سطح مهارت های فردی، اجتماعی و علمی دانشجویان برشمرد.

ابراهیم شیشه گر دبیر اجرایی لیگ سخنرانی دانشجویی گفت: این مسابقه مهیج در 7محور شامل:  دانشجو موذن جامعه/دانشجوی سیب زمینی نیست!! ،گفتمان انقلابی (انقلابی بودن و انقلابی ماندن)،تاثیرات برجام بر اقتصاد،   تمدن نوین اسلامی- بیانیه گام دوم، عفاف و حیا و خط امام ، برگزار و به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

وی افزود: مهلت ثبت نام لیگ سخنرانی دانشجویی نیز تا 20 اسفند خواهد بود و رقابت بین شرکت کنندگان در تاریخ 20 الی 22 فروردین  1400  انجام می پذیرد.

دبیر اجرایی لیگ سخنرانی دانشجویی نیز گفت: متقاضیان جهت ثبت نام نام،نام خانوادگي، رشته، نام دانشگاه خود و کلمه سخنراني را تا تاريخ 20 اسفند 1399 به شماره 09211728125  ارسال نمائيد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در این برنامه استعدادیابی نیز صورت می‌گیرد، بیان کرد: از بین شرکت کنندگانی که حائز رتبه شده یا به مرحله نهایی آن راه پیدا می‌کنند، دبیرخانه مسابقه آن‌ها راشناسایی کرده و به شبکه‌های تلویزیونی، رسانه‌ها و شرکت‌هایی که نیاز به افراد مستعد در زمینه فن بیان دارند معرفی می‌کند.

شیشه گر در پایان تصریح کرد: گرچه بحث استعدادیابی وظیفه اصلی دبیرخانه مسابقه نیست، اما سعی داریم توجه ویژه‌ای به افراد سختکوش و مستعد داشته باشیم و تا جایی که امکان داشته باشد به آن‌ها کمک خواهد شد.
گزارشگر :
کد مطلب : ۲۳۲۲۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما