۰
plusresetminus
شورای شهر شیراز

عضو جدید شورای شهر شیراز معارفه شد

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۸
سیده مریم حسینی  به عنوان عضو جدید شورای اسلامی شهر سومین حرم اهل البیت(ع) معارفه شد.
عضو جدید شورای شهر شیراز معارفه شد
به گزارش حافظ خبر، در بیستمین جلسه صحن علنی شورای شهر شیراز با حضور نماینده فرماندارو اعضای شورای شهر سیده مریم حسینی به جای سید احسان اصنافی به عنوان عضو جدید معارفه شد .

همگام با مردم برای رفع مشکلات 
عضو شورای اسلامی شهر شیراز در آئین تحلیف خود با بیان اینکه یکی از اولویت های مهمی که باید به آن توجه ویژه شود رفع مشکلات مردمی است ،  گفت: برطرف کردن مشکلات و مطالبات مردمی  بر عهده اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار داده شده  بنابراین تلاش خود را در این راستا انجام خواهیم داد.
 
سیده مریم حسینی  در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت نخبگان برای پیشبرد شهر و استان بسیار حائز اهمیت است ، اضافه کرد: با بهره گیری از جوانان نخبه بهبود و کیفیت زندگی مردم را افزایش می دهیم .
او بیان کرد :اعتماد مردم به هریک از اعضای شورای اسلامی شهر وظیفه مسئولیت را برای هریک از اعضای شورا سنگین کرده و باید تمام تلاش‌ها در این راستا باشد که ضمن بهبود کیفیت زندگی مردم در شهر مطالبات آنان نیز برطرف شود.
 
این عضو جدید شورا در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر شیراز با کسب بیش از ٢٢ هزار رأی در جایگاه چهاردهم منتخبین مردم قرار گرفته بود.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۳۸۲۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما