۰
plusresetminus
نمایشگاه های بین المللی فارس

برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی خرما در شیراز

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۲
چهارمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی خرما و صنایع وابسته با محور قراردادن محصول خرما از تاریخ 5تا8آبان برگزار می شود .
برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی خرما در شیراز
به گزارش حافظ خبر، چهارمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی خرما و صنایع وابسته با محور قراردادن محصول خرما ( تولید , فرآوری , بسته بندی ) و حمایت از صنایع داخلی در حالی برگزار می گردد که ایران یکی از کشورهای برتر در تولید خرما در جهان محسوب میشود.

سید محمو موسوی مدیر عامل شرکت نمایشگاههای بین المللی فارس ضمن بیان این موضوع عنوان کرد که چهارمین نمایشگاه بین المللی خرما با شعار« تولید , اشتغال و صادرات پایدار با توسعه بین حلقه های زنجیره ارزش و کشاورزی قراردادی» از تاریخ 5 لغایت 8 آبان 1400 با هدف تکمیل زنجیره علم ؛ فناوری تکنولوژی تولید محصول , تجاری سازی به منظور ثروت آفرینی و همچنین افزایش سطح سلامت و امنیت مواد غذایی بر اساس استانداردهای سبد غذایی سالم  برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: که  نمایشگاه ها به عنوان یکی از ساز و کارهای اصلی برای سیاست گزاران کشورهای مختلف جهت تسهیل در فرآیند توسعه پایدار و کسب مزیت رقابتی قلمداد می شود .نمایشگاه ها علاوه بر اینکه بهترین مکان برای بازاریابی می باشند می توانند دستاوردهای نهایی یک صنعت را به نمایش درآورند و به اقتصاد صنعت رونق و تحرک ببخشد.

موسوی افزود : معرفی محصولات نوآوری و فرآوری شده به همراه انواع بسته بندی و بستر سازی جهت آشنایی و معرفی داشته ها , امکانات و ظرفیت های کشور و نیز معرفی انواع ماشین آلات مرتبط با این صنعت و تجهیزات مکانیزاسیون نخلستان رویکرد دیگر نمایشگاه است .

وی با اشاره به اینکه همزمان با این نمایشگاه نخستین جشنواره و نمایشگاه بین المللی عکس و نخستین رویداد شناسایی نیازهای فناورانه ( مهندسی معکوس ؛ Reverse Pitch ) در حوزه خرما , فرآوری و صنایع مرتبط برگزار می شود، تصریح کرد:  وبینار , سمینار و نشست های تخصصی با رایزنان تجاری و تاجرانی از کشورهای بازار هدف صادراتی از دیگر برنامه های جنبی نمایشگاه بین المللی خرما است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاههای استان فارس اظهار کرد: این نمایشگاه در سه سالن سرو , بهار و نرگس به تاریخ 5 لغایت 8 آبان از ساعت 16 الی 21:30 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی فارس با مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی استان های کشور و کشورهای خارجی برگزار می شود.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۳۸۳۷
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما