۰
plusresetminus

حسین مذنب، مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی شد

مولف : محمدمهدی اسدزاده
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۵
در حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی، حسین مذنب، مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی شد.
حسین مذنب
حسین مذنب
به گزارش حافظ خبر به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ؛ رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی در حکمی حسین مذنب را به سمت مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان این وزارتخانه منصوب کرد. در این حکم آمده است:
«مجموعه بازرسی جایگاه حساس و مهمی در فسادستیزی، قانون مداری و ارتقا کمی و کیفی خدمت‌رسانی به مردم دارد. امید است با اتکال به الطاف الهی، در اجرای سیاست‌های نظام و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و استعداد‌های بالقوه وزارتخانه اهتمام ویژه داشته و با تمتع از تجارب خویش، در چهارچوب قوانین و مقررات در ایفای بهینه و مطلوب وظایف محوله موفق و موید باشید.»
گفتنی است حسین مذنب، زاده روز یکم مهرماه 1359 در شیراز است. او که دانش‌آموخته مهندسی تکنولوژی عمران است، در ادامه، کارشناسی ارشد خود را در رشته علوم سیاسی خواند. وی پیش از این معاون پشتیبانی شرکت وحدت بتن فارس، بازرس استانداری فارس، معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان فارس، سرپرست معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر فارس، معاون اماکن متبرکه و امور زائرین آستان مقدس احمدی و محمدی، سرپرست معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس احمدی و محمدی بوده است. وی همچنین در چند ماه گذشته، سرپرستی این اداره کل را نیز بر دوش داشته است.
مولف : محمدمهدی اسدزاده
کد مطلب : ۲۳۹۲۳
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما