۰
plusresetminus
شورای شهر شیرازY

تناسب فضای شهری با هویت فرهنگ و مذهب

تاریخ انتشارجمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۱۰
ناظر شورا در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز با بیان اینکه عناصر و المانهای شهری به شهرها هویت می بخشند افزود:   هماهنگی فضاهای شهری با ارزشها و هویت فرهنگی و مذهبی شیراز، نماد مطلوبی برای معرفی این شهر است.
افسانه خواست‌خدایی
افسانه خواست‌خدایی
به گزارش حافظ خبر، افسانه خواست خدایی بر توجه به عنوان سومین حرم اهل بیت (ع) در طراحی فضاهای شهر  تاکید کرد و افزود: این طراحی ها باید نمایانگر روح معنویت در سطح شهر باشد.
نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه شیراز قطب پزشکی جنوب کشور است ادامه داد: ورود افراد از اقصی نقاط کشور به شیراز بر ضرورت افزایش کیفیت فضای سبز شهری، که معرف شهر چهار فصل شیراز است می افزاید. 
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به وجود بقاع متبرکه در سطح شهر افزود: با توجه به حضور گردشگران سیاحتی در این شهر، باید نورپردازی مناسب این اماکن در اولویت برنامه های نورپردازی سطح شهر قرار گیرد. 
وی ابرازامیدواری کرد با افزایش کیفیت مناظر و فضاهای شهری، علاوه بر نمایش معنویت سومین حرم اهل بیت (ع)،  همشهریان نیز از زندگی در  یک شهر مطلوب به عنوان حق طبیعی خود برخوردار می شوند.
  جلسه هیات مدیره سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز با حضور افسانه خواست خدایی و مهندس محمدحسن پور معاون خدمات شهری شهرداری شیراز به منظور بررسی المان های شهری و نورپردازی برگزار شد.
 
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۳۹۳۳
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما