۰
plusresetminus
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز:

آمادگی آتشنشانی شیراز برای انجام عملیات های فصل زمستان

تاریخ انتشارسه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵
به گفته رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز، ۲۳ ایستگاه عملیاتی فعال در این کلانشهر برای امداد و نجات سریع در فصل زمستان آمادگی کامل دارند. 
آمادگی آتشنشانی شیراز برای انجام عملیات های فصل زمستان
به گزارش حافظ خبر، محمدهادی قانع  در حاشیه رزمایش طرح زمستانه دستگاه‌های امدادی و اجرایی در جمع خبرنگاران بیان کرد: تیم‌های تخصصی این سازمان اعم از کوهستان، غواصی، چاه نورد، هزمت، واکنش سریع با آغاز فصل پاییز دوره‌های آموزشی تخصصی غارنوردی، نقشه خوانی، کار با قطب نما، مبانی جست و جو در کوهستان و کار با GPS را با حضور اساتید برجسته کشور فرا گرفته‌اند.
 
وی ادامه داد: با توجه به آغاز فصل زمستان و احتمال بروز حوادث مختلف آتش نشانان باید با تکنولوژی‌های روز دنیا آشنا شده تا در مواجه با حوادث با آگاهی و سطح اطمینان بالاتری ، وظیفه امدادرسانی را انجام دهند، از این رو سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز برای داشتن پرسنلی با توان بالا و حضور در تمامی حوادث مترقبه و غیر مترقبه، به صورت هفتگی با برگزاری مانور های متعدد در زمینه های مختلف تلاش می‌کند.
 
لازم به ذکر است این سازمان در راستای برگزاری مانور بزرگ شهرداری شیراز در روز ۱۴ آبان ماه مبنی بر آمادگی نیروهای اجرایی و آتش‌نشانی برای مقابله با حوادث احتمالی در فصل زمستان، با اجرای مانور، آمادگی و توان عملیاتی خود را را به شکل مطلوب به نمایش گذاشت.
 
سازمان آتش نشانی شیراز با تأکید بر اینکه این سازمان در تمام شرایط پاسخگوی مردم است، تاکید کرد: همشهریان می‌توانند در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با این شماره تماس بگیرند تا امدادرسانی با سرعت برای آنها انجام شود.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۴۲۴۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما