۰
plusresetminus
کرمی فرماندار سروستان:

حفظ بقای دریاچه مهارلو و تعیین تکلیف انتقال پساب شیراز به سروستان از جمله درخواست ها از دولت یازدهم می باشد

تاریخ انتشارسه شنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۹
فرماندار سروستان اظهار امیدواری کرد در سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان فارس پروژه انتقال پساب شیراز به دشت سروستان تعیین تکلیف شود.
حفظ بقای دریاچه مهارلو و تعیین تکلیف انتقال پساب شیراز به سروستان از جمله درخواست ها از دولت یازدهم می باشد
به گزارش "حافظ نیوز"،‌سلیمان کرمی دراولین جلسه شورای اداری در سال 94 ضمن تبریک اعیاد ماه رجب ، گفت: اگر بخواهیم اقتدار و عزت و رشد و توسعه در نظام مقدس جمهوری اسلامی در سطح آرمانهای امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر تحقق یابد باید وحدت دلها در کنار همزبانی آنگونه که مدنظر رهبری است شکل بگیرد.

در این جلسه که در جهت هماهنگی بیشتر اعضاء در استقبال از ریاست محترم جمهور و نماینده ویژه ایشان در سفر شهرستانی برگزار گردیده بود ، برخی از مدیران به بیان دیدگاههای خود پرداختند.

لازم به ذکراست براساس شنیده ها قرار است دکتر شهیندخت مولاوردی معاون رئیس‌جمهور ایران در امور زنان و خانواده به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در عصر روز چهارشنبه میهمان مردم سروستان باشد.

همچنین فرماندار سروستان در مصاحبه با خبرنگار سروآنلاین در خصوص خواسته های اصلی این شهرستان گفت: تکمیل طرح ملی پسآب تصفیه شده شیراز به سروستان، پروژه GTL(نفت و گاز) و حل مشکلات مجتمع پتروشیمی سروستان به عنوان سه خواسته اصلی و مهم مردم شهرستان سروستان از دولت دکتر روحانی است.

 سلیمان کرمی همچنین افزود: معرفی سروستان به عنوان منطقه ویژه اقتصادی نفت، گاز و پتروشیمی، حل مشکل آب شرب شهرهای سروستان و کوهنجان، تکمیل مجتمع اداری سروستان، تامین اعتبار پروژه راه آهن شیراز-سروستان، پروژه آسفالت کمربندی و بلوار خلیج فارس به طرف مومن آباد، بهسازی جاده های روستایی از دیگر خواسته های مردم این شهرستان از دولت تدبیر و امید است.

 وی با اشاره به مشکلات صنایع مستقر در این شهرستان گفت: ارائه تسهیلات به کارخانجات بزرگ و متوسط مستقر در شهرک صنعتی شماره یک سروستان از طریق صندوق توسعه ملی یا طرح برکت در راستای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در سطح شهرستان سروستان از دیگر مواردی که در صورتجلسه ارسالی به استانداری فارس آمده است.

 نماینده عالی دولت در سروستان در بخش دیگری از سخنان خویش با اشاره به اهمیت مساله زیست محیطی دریاچه مهارلو و اثرات ساخت سد تنگ سرخ افزود: حفظ بقای دریاچه مهارلو و تعیین تکلیف ساخت تنگ سرخ و همچنین سرمایه گذاری دولت در حوزه محیط زیست هم به عنوان یک دغدغه و هم به عنوان یک فرصت مهم سرمایه گذاری از جمله درخواست های شهرستان سروستان از دولت یازدهم  می باشد.
خبرنگار: ابراهیم زاده
 
کد مطلب : ۶۴۳۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما