۰
plusresetminus
مسئول بسیج دانشجویی کازرون:

مردم یمن با صبر انقلابی شان پیروز می شوند

تاریخ انتشارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۴
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های کازرون گفت: مردم مظلوم یمن با صبر انقلابی شان پیروز میدان خواهند شد.
مردم یمن با صبر انقلابی شان پیروز می شوند
به گزارش "حافظ نیوز"، دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزشی شهرستان کازرون با حضور در گلزار شهدای گمنام با قرائت دعای کمیل ضمن گرامیداشت یاد شهدای مظلوم یمن ،برای نجات مردم یمن از دسیسه های استکبار جهانی و قتل عام وحشیانه کودکان و مردم بی پناه آن کشور دست به دعا بلند کردند.

در این مراسم نماهنگ هایی در این رابطه پخش شد و دانشجویان با در دست داشتن پلاکارهایی حاوی شعارهای«مرگ بر آل سعود و یهود»،«مرگ بر آمریکا»،«مرگ بر اسرائیل»،«یمن تنها نمی ماند»،«کلنا معکم یا شعب یمن»،«السلام علی الشهدا یمن» و... و روشن نمودن شمع به ابراز همدردی با شیعیان یمن پرداختند.

در این اجتماع با شکوه مسئول بسیج دانشجویی کازرون با اشاره به وضعیت اسفنکاک مردم مظلوم یمن و توطئه ها و خیانت های کشورهای عرب گفت: مردم مظلوم یمن نه به خاطر اینکه یک خائن را فراری داده اند مجازات می شوند بلکه به خاطر اینکه یک حکومت شیعی مقتدر در یمن در حال شکل گیری است مجازات می شوند.

وی افزود:خوشبختانه علی رغم همه خیانت ها و جنایت ها ، مردم مظلوم یمن با صبر انقلابی شان پیروز میدان خواهند شد و روسیاهی را باید در رخ کریه سران عرب مشاهده کنیم.

صحرابان با اشاره به  وقایعی که در منطقه اتفاق افتاده است ادامه داد: با نگاه به روایات، شاهد ظهور حوادثی هستیم که در عصر ظهور وعده داده شده است و باید دعا کنیم که این وعده ها به همین زمان اشاره شده باشد که دنیا شدیدا منتظر ظهور مظهر عدل الهی حضرت مهدی«عج» است  که ایران در عصر ظهور کشوری امن و مقتدر و کشورهای شامات، عراق، یمن و عربستان دچار درگیری و خونریزی می شوند.
 
کد مطلب : ۶۶۷۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما