۰
plusresetminus

فرماندار فسا: دولت یازدهم در یک بازی برد برد، ایران را نجات داد

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۹
سمیع پور گفت: ما در یک بازی برد برد، به نجات ایران اندیشیدیم ولی بعضی براین باور نیستند.
به گزارش حافظ نیوز به نقل از سایت فسایی، محمد سمیع پور، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه شورای اداری گفت: نتیجه مذاکرات هسته ای، برگ زرینی در کارنامه دیپلماسی دولت است.

وی ضمن بیان این مطلب افزود: مردم قدردان دولت و تیم مذاکره کننده اند.

وی تصریح کرد: به لطف الهی و  هدایت و حمایت مقام معظم رهبری، تدبیر رئیس جمهور محترم و هوشمندی و تلاش مخلصانه تیم مذاکره کننده، برگ زرینی به کارنامه دیپلماسی جمهوری اسلامی افزوده شد گرچه بعضی سعی دارند این برگ زرین را در آغوش باد قرار دهند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تشکر از تیم مذاکره کننده گفت: در مذاکرات به دنیا ثابت کردیم که ما اهل تعامل و گفت و گو هستیم. در گفت و گو هم ما برنده ایم و دنیا در برابر ما سر تسلیم فرود آورد و ما در یک بازی برد برد، به نجات ایران اندیشیدیم ولی بعضی براین باور نیستند.
وی افزود: این دولت پرونده هسته ای را در مسیر درست خودش قرار داد و مذاکرات را به خوبی مدیریت کرد و باعث سرفرازی و تقویت دولت شد که تقویت دولت، تقویت نظام و به نفع همه مردم است.
وی در ادامه ضمن تبریک به مهندس افشانی به خاطر انتصاب به سمت استاندار استان فارس، وی را فردی دانا، توانا و شایسته نامید و ابراز امیدواری کرد از تجربیات ارزشمند وی در حوزه های مختلف عمرانی، برنامه ریزی و عرصه های سیاسی- اجتماعی استفاده شود.

فرماندار فسا اضافه کرد: حضور جناب مهندس افشانی، گشایش دفتر جدیدی از توسعه، پیشرفت و عمران و آبادانی در فارس خواهد بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به مناسبت سالگرد برگزاری اولین نماز جمعه بعد از انقلاب به امامت آیت الله طالقانی گفت:  نماز جمعه علاوه بر جنبه اعتقادی و اخلاقی، باید پرورشگاه سیاست و تدبیر باشد.  نماز جمعه می تواند رسانه حقیقی معارف اسلامی و الهی باشد. خطیب جمعه، باید داروی تربیت را مشفقانه، مخلصانه و حکیمانه به کام جان همه مشتاقان تقدیم کند باید عامل وحدت و همدلی بین آحاد و اقشار مردم باشد.

نماینده سیاسی دولت در فسا افزود: نماز جمعه باید باغی پرگل و منشوری رنگارنگ از طیف های مختلف اجتماع باشد باغ زیبایی که به نوجوان، جوان، میانسال، پیر، شهری، روستایی، فقیر، غنی، غیرسیاسیون، سیاسیون، چپ و راست و در یک کلام به آحاد مردم گل سعادت تقدیم کند.
وی در پایان تاکید کرد: حفظ شأن جایگاه امامت جمعه باید مورد عنایت همگان باشد چون سنگر نماز جمعه یکی از بهترین محل ها برای تقویت دولت، نظام و اسلام است.
کد مطلب : ۹۴۳۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما