۰
plusresetminus

اولین نمایشگاه خانه مدرن، فرش و لوازم خانگی در فسا آغاز به کار کرد

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۵
مدیر شرکت نمایشگاهی شهرستان فسا، از آغاز به کار اولین نمایشگاه خانه مدرن، فرش و لوازم خانگی از 11 تا 18 مرداد ماه سال جاری خبر داد.
به گزارش حافظ نیوز به نقل از فسایی، مدیر شرکت نمایشگاههای شهرستان فسا گفت: این نمایشگاه برای اولین بار در فضایی به مساحت هزار و پانصد متر مربع به مدت هفت روز با حضور بیش از 40 مشارکت کننده در محل دائمی نمایشگاههای شهرستان فسا برگزار می شود.

وی اظهارکرد: از اهداف برپایی این رویداد اقتصادی می توان به افزایش آگاهی متخصصان و عموم مردم نسبت به محصولات قابل ارایه در خانه های مدرن، آشنایی مردم با آخرین تولیدات این صنعت، ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده، ایجاد فضاهای رقابتی به منظور افزایش تنوع انتخاب و خرید مردم و دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: مشارکت کنندگان نمایشگاه فوق از استانهای اصفهان، مازندران، تهران، کرمانشاه، خراسان و فارس نسبت به ارایه آخرین تکنولوژیهای مرتبط با خانه مدرن در زمینه های دکوراسیون داخلی،لوازم خانگی، گل، فرش تابلو فرش خواهند پرداخت.


شیشه گر یادآورشد: اولین نمایشگاه خانه مدرن در مدت برگزاری از ساعت 17 تا 23 در محل دائمی نمایشگاههای شهرستان فسا واقع در میدان امام حسین(ع) روبروی اداره گاز آماده بازدید علاقه مندان است.

 
کد مطلب : ۹۵۱۶
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما