۰
plusresetminus

گشایش نمایشگاه نقاشی وستا در نگارخانه ذوالفنون آباده

مولف : محمدمهدی اسدزاده
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۱
در هفتمین فصل از مجموعه آثار هنرجویان آموزشگاه هنرهای تجسمی وستا، 210 اثر از 112 هنرجو در رده‌های سنی 3 تا 45 سال، در سبک‌های مدادرنگ، سیاه‌قلم، رنگ روغن، زغال، کلاژ، راپید و آبرنگ را به نمایش گذاشته‌ایم.
گشایش نمایشگاه نقاشی وستا در نگارخانه ذوالفنون آباده
گشایش نمایشگاه نقاشی وستا در نگارخانه ذوالفنون آباده
به گزارش حافظ خبر؛ نمایشگاه نقاشی وستا در نگارخانه استاد جلال ذوالفنون آباده گشایش یافت.
هادی فرخی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده در این آیین با پاسداشت تلاش‌های همه پیشکسوتان هنر به ویژه هنرهای تجسمی، گفت: یکی از سرافرازی‌های ما در شهرستان، بهره‌گیری از اساتید گران‌سنگی است که سال‌ها تلاش خود را برای شناساندن توانمندی‌های درخشان در زمینه‌های هنری گذاشتند. تلاش‌هایی که برآیند آن با برگزاری چنین نمایشگاه‌های خوبی دیده می‌شود.
دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده ادامه داد: سرچشمه هنر، همان چشمه‌ی زاینده و دولت پاینده‌ای است که سال‌های زیادی سرزندگی را به جان عاشقان می‌پراکند. این چشمه‌ی جوشان که برگرفته از ذات لایزال الهی است، هیچ هنگامی از جوش و خروش نمی‌ایستد و هر روز نور بی‌پایان هنر، جان و دل اهل فرهنگ را سیراب می‌کند.
نجمه شریفی، مدیر آموزشگاه هنرهای تجسمی وستا هم در این آیین انگیزه برگزاری این نمایشگاه نقاشی را شناساندن هنرمندی‌های نو و شکوفا در هنر نقاشی دانست و گفت: هنر نقاشی، برگرفته از تکنیک‌ها و سبک‌های گوناگون هنری است. در این مجموعه نمایشگاهی، آثار هنرجویان آموزشگاه وستا، که برآمده از مهارت‌های دانشی و کاربردی در هنرهای تجسمی به ویژه نقاشی را به نمایش گذاشته است.
وی ادامه داد: در هفتمین فصل از مجموعه آثار هنرجویان آموزشگاه هنرهای تجسمی وستا، 210 اثر از 112 هنرجو در رده‌های سنی 3 تا 45 سال، در سبک‌های مدادرنگ، سیاه‌قلم، رنگ روغن، زغال، کلاژ، راپید و آبرنگ را به نمایش گذاشته‌ایم.
 
  
 
مولف : محمدمهدی اسدزاده
کد مطلب : ۲۳۸۸۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما