۰
plusresetminus

نیریز، رتبه سوم در جشن عاطفه ها را کسب کرد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۸
مدیر کمیته امداد امام خمینی نی‌ریز از کسب رتبه سوم این شهرستان در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها سال 1394 در استان فارس خبر داد.
به گزارش حافظ نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از نی‌ریز، انوشیروان کیوان صبح امروز در جمع غرفه‌داران و همیاران جمع‌آوری کمک‌های مردم در جشن عاطفه‌های امسال اظهار داشت: هدف اصلی برگزاری جشن عاطفه‌ها کاهش آلام نیازمندان در زمان بازگشایی مدارس، ارائه خدمات بیشتر به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و نیازمند، ترویج روحیه نوع‌دوستی و فرهنگ ایثار و انفاق بین دانش‌آموزان و آشنایی خیران و نیکوکاران با فعالیت‌های فرهنگی کمیته امداد است.

وی ادامه داد: در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها طبق ارزیابی صورت گرفته، کمیته امداد امام خمینی شهرستان نی‌ریز به همت خیران و نیکوکاران نی‌ریزی پس از شهرستان‌های شیراز و فسا در رتبه سوم جشن عاطفه‌ها در استان فارس قرار گرفته است.

مدیر کمیته امداد نی‌ریز افزود: در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در شهرستان نی‌ریز یک‌میلیارد و 259 میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی خیران و نیکوکاران جمع‌آوری ‌شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه امسال جشن عاطفه‌ها به‌صورت دو مرحله‌ای برگزار می‌شود تصریح کرد: با هماهنگی که با مدیریت آموزش‌ و پرورش شهرستان نی‌ریز صورت گرفته است، مرحله دوم جشن عاطفه‌ها هشتم مهرماه در مدارس و واحدهای آموزشی به‌منظور توسعه فرهنگ احسان و دستگیری از نیازمندان بین دانش‌آموزان، برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: 110 پایگاه در مدارس و مراکز آموزشی جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند را جمع‌آوری می‌کند.

کیوان خاطرنشان کرد: کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها فقط در میان دانش‌آموزان زیرپوشش این نهاد توزیع می‌شود.

وی افزود: کمک‌های جمع‌آوری‌ شده در مدارس در اختیار مدارس برای اعطا به دانش‌آموزان بی‌بضاعت توسط مدیران مدارس قرار می‌گیرد و به تمام دانش‌آموزان نیازمند شناسایی‌ شده اعطا می‌شود.

مدیر کمیته امداد نی‌ریز با اشاره به اختصاص شماره‌حساب سیبای 0105721291007 این نهاد نزد بانک ملی برای واریز وجوهات نقدی مردم خیر، تصریح کرد: معاونت توسعه مشارکت‌های مردمی به‌صورت مستقیم در این نهاد آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار است.
کد مطلب : ۱۱۱۱۴
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما