۰
plusresetminus

تغییر در میزان تعرفه وعوارض ورود به جزیره قشم

تاریخ انتشارچهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۲
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، در مورد خبری که دقایقی پیش توسط برخی سایت ها و شبکه های مجازی مبنی بر افزایش تعرفه ورود به جزیره قشم از طریق اسکله پهل منتشر شد، گفت: هیچگونه تغییری در نرخ تعرفه ورود به جزیره قشم از هیچکدام از مبادی رسمی ورود به جزیره منجمله بندر پهل و اسکله شهید ذاکری روی نداده است.
تغییر در میزان تعرفه وعوارض ورود به جزیره قشم
به گزارش "حافظ نیوز"، مرتضی شیخ زاده با اعلام این خبر تاکید کرد: پس از پیگیری ها و تلاش های سه جانبه از سوی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت امور بنادر و حمل و نقل دریایی و مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان، تمامی شهروندان می توانند آمار تردد خودروها از اسکله پهل به جزیره قشم به همراه جریان درآمدی از این طریق را از طریق پرتال رسمی سازمان منطقه آزاد قشم به صورت آنلاین، به تفکیک صاحبان درآمد و در لحظه مشاهده کنند.
 
شیخ زاده افزود : بر اساس بررسی هایی که صورت گرفته بنادر پهل و لافت که عمده ورود مسافران به جزیره قشم از طریق  این بنادر صورت میگیرد از نظر شیوه انتشار عملیات ریالی و آمار تردد، شفاف ترین بنادر کشور هستند واین امر به سادگی قابل بررسی است.
 
وی ادامه داد: شهروندان برای آگاهی از وضعیت تردد در اسکله پهل پس از مراجعه به آدرس www.Qeshm.ir  و ورود به پرتال سازمانی می توانند از طریق لینک شفاف سازی، علاوه بر مشاهده تعداد خودروهای وارد شده به جزیره به تفکیک نوع خودرو، از درآمد این بندر، سهم درآمدی سازمان منطقه آزاد، گمرک جمهوری اسلامی ایران، دهیاری و شورای اسلامی بندرپهل، شرکت بیمه و ... به تفکیک اطلاع حاصل نمایند.
 
وی در پایان با اعلام اینکه اگر سازمان منطقه آزاد قشم قصد ایجاد هرگونه تغییری در تعرفه ورود به جزیره را داشته باشد از طریق سایت و کانال رسمی این سازمان اعلام خواهد شد، به قشموندان توصیه کرد: درصورت مواجهه با هر نوع شایعه ای، اخبار و رویدادهای محلی و کشوری را از مراجع رسمی پیگیری کنند تا دچار سردرگمی نشوند.​
کد مطلب : ۱۸۷۸۴
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما