۱
plusresetminus
رئیس فدراسیون هندبال کشور:

شیراز گزینه نهایی میزبانی بازی های هندبال آسیایی

تاریخ انتشارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۸
با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.
علیرضا پاکدل
علیرضا پاکدل
به گزارش حافظ‌خبر؛ ریس فدراسیون هندبال کشور با ابراز خرسندی از شیوه برگزاری بازی ها تندرستی ورزشکاران را در اولویت برنامه ریزی ها دانست.
علیرضا پاکدل، رییس فدراسیون هندبال کشور گفت: امسال با توجه به شرایط ویژه ای که بیماری کرونا بوجود آورد و همه ورزش ها را تحت تاثیر خود قرار داد، ما توانستیم برنامه ریزی های خود را براساس شیوه نامه های بهداشتی با موفقیت به پیش بریم و تا کنون هیچ کس از بازیکنان یا دست اندرکاران این دوره مسابقات به این بیماری دچار نشده است.
پاکدل افزود: از پس از بررسی ها، شیراز به عنوان گزینه نهایی میزبانی بازی های آسیایی پذیرفته شد؛ از این روی برای سنجش آمادگی این شهر، بازی های لیگ برتر را نیز با همکاری اداره ورزش و حوانان و دانشگاه آزاد شیراز در شیراز برگزار کردیم.
رییس فدراسیون هندبال کشور ادامه داد: با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و موارد لازم را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید. امید داریم تا هر چه زودتر دیگر سالن ها نیز آماده برگزاری مسابقات شوند.
وی بیان داشت: توانستیم امسال پخش مستقیم بازی ها لیگ برتر را از در صدا و سیما داشته باشیم و امید داریم تا به یک روند تبدیل شود.
 
کد مطلب : ۲۲۹۰۸
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما