۰
plusresetminus

مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی «آیات» تمدید شد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۵
مدیر اجرایی جشنواره ملی خوشنویسی آیات ۱۴۰۰ شیراز گفت:بر اساس درخواست علاقمندان به شرکت در جشنواره ملی خوشنویسی آیات مهلت ارسال تصویر آثار به مدت یک هفته تمدید شده است.
مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی «آیات» تمدید شد
فرهاد نصیری شیرازی افزود: جدولی که در اختیار هنرمندان بر روی سایت بارگزاری شده، لازم است که به طور کامل تکمیل و به همراه تصویر آثار به آدرس جشنواره ارسال گردد و خوشنویسان تا پایان وقت اداری شنبه آینده مورخ یازدهم اردیبهشت می‌توانند آثار خود را به آدرس ایمیل جشنواره ارسال کنند و مهلت فوق به هیچ عنوان مجدداً تمدید نخواهد شد.
مدیر اجرایی جشنواره ملی خوشنویسی آیات ۱۴۰۰ شیراز گفت: این جشنواره در راستای بزرگداشت استاد بزرگ قرآن نویسی، میرزا احمد نی ریزی از سری جشنواره‌ای آیات معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و انجمن خوشنویسان ایران، شعبه شیراز برگزار خواهد شد.
نصیری شیرازی همچنین به اهداف جشنواره جشنواره یاد شده اشاره کرد و افزود: اشاعه و ترویج فرهنگ کتابت قرآن کریم، گسترش فعالیت‌های فرهنگی و هنری مرتبط با رشته خوشنویسی در خطوط قرآنی نسخ و ثلث، گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار حوزه فرهنگ و هنر خوشنویسی و کمک به انتشار گسترده‌تر این هنر اصیل و تکریم از مقام زند یاد میرزا احمد نی ریزی کاتب بزرگ قرآن کریم، عناوین این اهداف را در بر می‌گیرد و محورهای فراخوان قرآن کریم سور مبارکه انعام و ابراهیم است.
وی قالب‌های جشنواره را ثلث و نسخ اعلام داشت و گفت: اطلاع رسانی و فرآیند ثبت نام و ارسال اثر از طریق تارنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس انجام می‌شود و شرکت در جشنواره با ارسال حداکثر ۳ اثر در هر بخش است و فایل آثار می‌بایست با فرمت jpg با حجم تقریبی ۱ مگابایت باشد و فایل‌های دیجیتالی که فاقد کیفیت باشند در مرحله انتخاب بررسی نخواهند شد.
 
کد مطلب : ۲۳۴۵۹
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما