آیین هنرمندان در سالروز گشایش نگارخانه تیتخ خنج

24 مهر 1400 ساعت 15:57

مولف : محمدمهدی اسدزاده

میری راه‌اندازی چنین انجمنی که بتواند زمینه اجرای برنامه های فرهنگی و هنری برای هنرمندان فراهم کند را بسیار ضروری دانست که بحمدالله به همت نیکو هنرمند دکتر قدرت الله نورسته ( دکتر خنجی) شروع به کار کرد.


به گزارش حافظ خبر؛ همزمان با سالروز گشایش نگارخانه تیتخ، تنی چند از هنرمندان و فرهنگ‌وران در این نگارخانه گرد هم آمدند.
این آیین با حضور فردین دانیالی، رییس شورای شهر و منصور رحمانیان سخنگوی شورای شهر خنج و جمعی از هنرمندان و روسای انجمنهای شهرستان  در نگارخانه تیتخ خنج برگزار شد.
در این آیین افشین فخرایی، رییس انجمن هنرهای تجسمی شهرستان خنج گفت: همه هنرمندان این شهرستان نیازمند فضای فرهنگی و هنری مناسب و همچنین حمایت های مادی و معنوی مسئولین شهرستانی به خصوص شورا و شهرداری  می باشند. که بحمدالله با حمایت دکتر خنجی نگارخانه مجهز در اختیار هنرمندان قرار گرفته است و با آغاز به کار انجمن فرهنگی و هنری تیتخ حمایت های مادی هم از برنامه ها صورت می گیرد. ولی جا دارد شهردار و اعضای شورای شهر تمامی تلاش خود را جهت حل مشکل مجتمع فرهنگی و هنری انجام دهند و از برنامه های فرهنگی و هنری در شهرستان حمایت لازم انجام دهند.
محمدصادق میری، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنج هم گفت: سالروز گشایش نگارخانه تیتخ به همه هنرمندان به ویژه نیکو هنرمند خیر دکتر خنجی تبریک می گویم و همچنین آغاز به کار انجمن فرهنگی و هنری تیتخ به ریاست دکتر خنجی که هدف آن حمایت مادی و معنوی از برنامه های فرهنگی و هنری این شهرستان است را خدمت ایشان و خانواده بزرگ هنرمندان خنج تبریک و شادباش می گویم.
میری راه‌اندازی چنین انجمنی که بتواند زمینه اجرای برنامه های فرهنگی و هنری برای هنرمندان فراهم کند را بسیار ضروری دانست که بحمدالله به همت نیکو هنرمند دکتر قدرت الله نورسته ( دکتر خنجی) شروع به کار کرد.
میری افزود: از شورای محترم و شهردار هنردوست شهر می خواهم که هر چه زودتر تکلیف پروژه مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان روشن کنند و در خصوص زمین آن با مسکن و شهرسازی به توافق برسند که این پروژه مورد نیاز هنرمندان و فرهنگوران شهرستان خنج می باشد.
منصور رحمانیان، سخنگوی شورای اسلامی شهر خنج نیز گفت: ما اعضای شورای شهر  با تمام وجود در خدمت هنرمندان هستیم و تمامی امکانات موجود شهری در اختیار هنرمندان می گذاریم و هر چه زودتر هم تکلیف مجتمع فرهنگی و هنری روشن می کنیم تا اینکه هنرمندان عزیز بتوانند از فضای مجتمع بهره لازم ببرند.
از دیگر برنامه های این مراسم پخش کلیپ ضرورت انجمن فرهنگی و هنری تیتخ ،پخش کلیپ های اجرای دکتر خنجی،  فیلم کوتاه و بریدن کیک جشن سالروز افتتاح نگارخانه تیتخ بود.
 


کد مطلب: 23868

آدرس مطلب: https://www.hafezkhabar.ir/news/23868/آیین-هنرمندان-سالروز-گشایش-نگارخانه-تیتخ-خنج

حافظ خبر
  https://www.hafezkhabar.ir