تجلیل از برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه آسیب اجتماعی مواد مخدر در استهبان

29 مهر 1400 ساعت 17:49

مولف : محمدمهدی اسدزاده

احمد رضا کمالی سروستانی با تشکر و قدردانی از هنرمندان و دست اندرکاران جشنواره یادشده از هنرمندان درخواست کرد که پیگیر این راه آغاز شده باشند و با تولید برنامه های بیشتر این شورا را در برنامه های فرهنگی مقابله با مواد مخدر یاری نمایند.


به گزارش حافظ خبر؛ با حضور سلیمان کرمی، دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان فارس از برگزیدگان جشنواره شهرستانی فیلم کوتاه آسیب اجتماعی مواد مخدر تجلیل شد.
جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر با حضور کرمی دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان فارس ،فرماندار ،معاون سیاسی فرمانداری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، بخشداران، فرمانده انتظامی، هنرمندان و سایر اعضاء در محل فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار و رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر  با بيان اينکه بهترين راه مبارزه با مواد مخدر فرهنگ سازي و آگاه بخشي در بين  خانواده ها است افزود: از وظايف اصلي  و مهم خانواده ها ، محافظت از فرزندان و جلوگيري از روي آوردن جوانان و نوجوان به مصرف مواد مخدر است.
فرماندار استهبان در بخش ديگري از سخنان خود با قدرداني ازخدمات  نيروي نظامي و انتظامي  و تمامي کساني که به امر مبارزه با مواد مخدر شبانه روزي تلاش مي کنند عنوان کرد : با توجه به دستور مقام معظم رهبري در خصوص مبارزه با مواد مخدر تشکلات اجتماعي ، بازاريان ، اساتيد و خانواده ها بيشترين تاثير در امر پيشگيري و مبارزه با مواد مخدر دارند.
احمد رضا کمالی سروستانی با تشکر و قدردانی از هنرمندان و دست اندرکاران جشنواره یادشده از هنرمندان درخواست کرد که پیگیر این راه آغاز شده باشند و با تولید برنامه های بیشتر این شورا را در برنامه های فرهنگی مقابله با مواد مخدر یاری نمایند.
کرمی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار و رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان وسایر اعضاء اظهار  داشت: در ارزیابی که در مجموعه شورای مبارزه با مواد مخدر استان صورت گرفته شهرستان استهبان  جز شهرستانهای برتر از حیث فعالیتی در حوزه کمیته های مقابله درمان و پیشگیری بوده که این تلاشها باید مستدام و مضاعف باشد. در ادامه ایشان فعالیت های فرهنگی و هنری شهرستان را مثبت ارزیابی کرد و افزود در جشنواره ها یاری رسان هنرمندان خواهیم بود
کرمی افزود: با حذف یکی از   سه عامل انسان که اعتیاد پذیر است دیگری محیط که اعتیاد ساز  و عامل اعتیاد می توانیم به یک مسیر مثبت و نتیجه بخش در حوزه پیشگیری قدم برداریم.
امید کیامرث رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشکر از حمایت های مسئولین امر از برنامه های فرهنگی و هنری گزارشی از روند اجرای جشنواره شهرستانی فیلم کوتاه آسیب اجتماعی مواد مخدرارائه کرد و افزود امید است در آینده باز شاهد چنین برنامه هایی ارزشمند باشیم.
در پایان از افراد برگزیده جشنواره با اهداء لوح سپاس و کارت هدیه تشکر و قدردانی گردید.
1-         لوح سپاس و مبلغ 000/000/4 ریال به آقای شاهرخ ایوبی (مقام اول جشنواره به خاطر تولید فیلم کوتاه "اوردوز" )
2-         لوح سپاس و مبلغ 000/000/3 ریال به آقای رضا کریمی نژاد (مقام دوم جشنواره به خاطر تولید فیلم کوتاه "خفگی" )
3-         لوح سپاس و مبلغ 000/000/2 ریال به آقای علی مستفیضی (مقام سوم مشترک جشنواره به خاطر تولید فیلم کوتاه "دست ها را جور دیگر باید شست" )
4-         لوح سپاس و مبلغ 000/000/2 ریال به آقای امیر حسین کلامی (مقام سوم مشترک جشنواره به خاطر تولید فیلم کوتاه "شیدایی" )
 


کد مطلب: 23931

آدرس مطلب: https://www.hafezkhabar.ir/news/23931/تجلیل-برگزیدگان-جشنواره-فیلم-کوتاه-آسیب-اجتماعی-مواد-مخدر-استهبان

حافظ خبر
  https://www.hafezkhabar.ir