۰
plusresetminus
رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر استان:

سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال در فارس برگزار می‌شود

تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۴
رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس از برگزاری سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال در فارس خبر داد.  
محمد صحت
محمد صحت
به گزارش حافظ خبر؛ محمد صحت، رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس با اعلام این خبر گفت: این رویداد روزهای ۱۲ تا ۱۴ آبان‌ماه در محل کارخانه نوآوری شیراز برگزار خواهد شد.
 وی با اشاره به اینکه این رویداد همزمان با سراسر کشور و استان های دیگر برگزار می شود افزود : گروه‌های تولید محتوای دیجیتال چه در سطح بسیج چه خارج از آن مستقر در مراکز فناوری، مؤسسات و مراکز علمی می‌توانند در این شرکت کنند .
 صحت با بیان اینکه این رویداد در موضوع بازی‌های تلفن همراه، نرم‌افزارهای تلفن همراه، پویانمایی، موشن‌گرافیک و انیمشین برگزار خواهد شد ،عنوان کرد :ثبت‌نام گروه‌ها در این رویداد از روز گذشته ۴آبان در سایت Bsjmajazi.ir آغاز شده است.
 وی با بیان اینکه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ پذیرش گروه‌ها انجام شده است ،تصریح کرد :گروه ها پذیرش و اسکان انجام می‌شود و افتتاحیه این رویداد از ۸صبح‌روز ۱۲ آبان انجام می شود، اختتامیه این رویداد در روز ۱۴برکزار و نفرات برگزیده اعلام خواهند شد .
 محمد صحت با یاد آوری این مطلب که گروه‌های شرکت کننده در این رویداد به مدت ۴۸ ساعت در محل برگزاری رویداد قرنطینه خواهند شد، تصریح کرد: شیوه عملکرد به صورت ماراتن محور است یعنی موضوعات را اکنون مشخص نخواهیم کرد بلکه در جلسه افتتاحیه به صورت یکباره اعلام خواهد شد و بر اساس آن گروه‌ها ایده‌های خود را طراحی کرده و شروع به کار می‌کنند.
 رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر با بیان اینکه قرنطینه گروه‌ها تا ساعت ۲۲ روز ۱۳ آبان ادامه خواهد داشت و در نهایت خروجی کار خود را به هیئت داوران تحویل خواهند داد، گفت: هیئت داوران به دو گروه تقسیم می‌شوند؛ یکی داورانی هستند که در حین کار از شروع تا انتها به صورت مستمر با گروه‌ها ارتباط دارند و روند کار را دنبال می‌کنند. گروه دیگر منتورها هستند که وظیفه آموزش و راهنمایی به گروه‌ها به عهده دارند.  
 همچنین وی آخرین مهلت تحویل کارهای گروه‌ها ساعت ۲۲ روز ۱۳ آبان اعلام کرد و افزود: هیئت داوران از ساعت ۲۲ روز ۱۳ آبان تا ساعت ۹ صبح روز ۱۴ آبان آثار را بررسی و داوری خواهند کرد.
 صحت اظهار کرد: هیئت داوران تک تک موضوعات را بر اساس چک لیست‌هایی که از قبل مشخص شده است، بررسی کرده و در نهایت در ساعت ۹ صبح روز ۱۴ آبان مراسم اختتامیه رویداد برگزار و گروه‌های اول تا سوم هر رشته معرفی خواهند شد.
 رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس با اشاره به جوایز در نظر گرفته شده برای این رویداد گفت: در مرحله استانی رویداد جایزه تیم نخست ۷ میلیون تومان در هر رشته، تیم دوم ۵ میلیون تومان و تیم سوم ۲ میلیون تومان است.
 گروه‌های برتر به مرحله کشوری که در هفته بسیج برگزار خواهد شد، راه پیدا می کنند و به گروه‌های برگزیده مرحله کشوری رویداد علاوه بر جوایز در نظر گرفته پشتیبانی‌های مالی برای تجاری‌سازی محصولات آن‌ها اعطا می‌شود.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۳۹۸۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما