۰
plusresetminus
مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش:

آمادگی سرویس مدارس با حضوری شدن کلاس‌ها

تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۴
مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش با بیان آمادگی سرویس های مدارس برای بازگشایی حضوری مدارس گفت: رانندگان سرویس‌های مدارس در صورتی میتوانند فعالیت کنند که کارت واکسیناسیون داشته باشند.
سرویس مدرسه
سرویس مدرسه
به گزارش حافظ خبر، نورعلی عباسپور در حاشیه آیین افتتاحیه اولین مرکز جامع مشاوره تخصصی و آموزش خانواده انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس در شیراز با اعلام افزایش ۲۰ تا ۳۰ درصدی قیمت سرویس‌های ایاب‌ وذهاب دانش‌آموزان در برخی شهرستان ها و مناطق گفت: برای ثبت‌نام سرویس‌های مدارس با شرکت‌های حمل و نقل هماهنگی شده و خانواده‌ها می‌توانند در مناطقی که بازگشایی مدارس آغاز شده است برای ثبت‌نام اقدام کنند.
مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش درباره شرایط ثبت‌نام دانش‌آموزان برای سرویس‌های ایاب و ذهاب اظهار کرد: در مناطقی که بازگشایی مدارس آغاز شده یا قرار است به زودی آغاز شود، خانواده‌ها می‌توانند برای ثبت‌نام دانش آموزان به منظور استفاده از سرویس‌های ایاب و ذهاب اقدام کنند.
عباسپور ادامه داد: این آمادگی از سوی مدارس وجود دارد که خدمات لازم برای رفت و آمد دانش آموزان را به خانواده‌ها ارائه دهند.
وی همچنین خاطرنشان کرد: شرکت‌های حمل و نقل طرف قرارداد آموزش و پرورش برای ارائه خدمات به مدارس در زمان های مختلف آمادگی دارند، بنابراین درخواست سرویس در ‌ماه‌های آینده و پس از بازگشایی بیشتر مدارس هم امکان پذیر است.
مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش درباره افزایش قیمت سرویس‌های ایاب و ذهاب دانش آموزان گفت: شورای شهر هر شهرستان میزان افزایش قیمت سالانه سرویس مدارس را تعیین می‌کند بنابراین این مبلغ در شهرهای مختلف متفاوت است.
وی افزود: بر اساس اعلام شورای شهر در کلان‌ شهرهایی مانند تهران بین ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش قیمت حمل و نقل عمومی را خواهیم داشت. 
عباسپور ادامه داد: در خصوص پوشاک مدارس نیز شورای مدارس با در نظر گرفتن شرایط خاص خانواده ها تصمیم گیری خواهند کرد و سیاست بر این است که در این مورد فشاری به خانواده ها متحمل نشود.
عباسپور همچنین درباره واکسیناسیون رانندگان اظهار داشت: هر راننده باید کارت واکسن داشته باشد و مدیر مدرسه باید کارت واکسن آنها را حتما رویت کند.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۳۹۸۹
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما