۰
plusresetminus
میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی؛

آشنایی تورگردانان روس با ظرفیت های گردشگری فارس

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲
مدیر‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس از ورود گروه تورگردان‌های روسیه به استان فارس خبر داد.
گردشگری در شیراز
گردشگری در شیراز
به گزارش حافظ خبر، هادی شه‌دوست بیان کرد: این گروه روسی امروز از جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی و مذهبی شیراز با هدف آشناسازی دیدن خواهند کرد.
مدیر‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس ادامه داد: حامی این فم‌تور، شرکت هواپیمایی ماهان است و این گروه گردشگری روس یک هفته در ایران اقامت دارند و پس از کرمان، بیابان لوت و شیراز به اصفهان سفر می‌کنند.
وی گفت: این گروه که شامل تورگردانان روس است، از خردادماه در پی تفاهم وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با آژانس فدرال گردشگری روسیه آماده سفر به کشورمان بودند، با لغو ممنوعیت صدور روادید شب پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰ از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) وارد تهران شدند. 
شه‌دوست شیرازی با اشاره به اینکه این تورها این امکان را فراهم می‌کنند تا گردشگرانی از کشورهای بازار هدف ایران، واقعیت‌های کشور، جاذبه‌ها، کیفیت خدمات و امنیت را از نزدیک ببینند، افزود: استان فارس و شهر شیراز از ظرفیت‌های بی‌نظیر گردشگری فرهنگی، تاریخی، مذهبی، سلامت و طبیعی برخوردار است که می‌تواند انواع گردشگران را جذب کند و امیدواریم با اتمام بیماری کرونا شاهد حضور دوباره گردشگران داخلی و خارجی باشیم.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۴۰۸۳
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما