۰
plusresetminus
شورای شهر شیراز:

حضور در محلات فرصت مناسبی برای شناخت کمی و کاستی های منطقه‌ای

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۵
افسانه خواست خدایی، ناظر شورا در شهرداری منطقه پنج گفت: حضور در محلات فرصت مناسبی برای شناخت کمی و کاستی های منطقه‌ای است و در پرتو آن پیگیری و نظارت بر حل مشکلات در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد. 
افسانه خواست‌خدایی
افسانه خواست‌خدایی
به گزارش حافظ خبر، افسانه خواست خدایی عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر به همراه  مهندس مسعودی شهردار منطقه پنج، جمعی از معاونین منطقه، تاجبخش مسئول عدالت شهری شیراز وصفر پور دبیرمطالبه گری و آرمان خواهی بسیج دانشجویی استان فارس با همراهی شورای محلات و اهالی محل از منطقه محروم چهار صد دستگاه دهپیاله  بازدید کردند.
افسانه خواست خدایی عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه توجه به محله های کم برخوردار مناطق باید راس فعالیت شهرداری قرار گیرد افزود: ارتقاء کیفیت محیطی شهروندان یکی از مهم‌ترین اهداف شورای اسلامی شهر در دوره ششم است.

 رضا مسعودی شهردار منطقه پنج شیراز در این بازدید گفت: رویکرد نوین مدیریت شهری توجه ویژه به مطالبات مردمی و تسریع سیاست های مدیریتی در جهت شناسایی مشکلات و رفع آنها در اسرع وقت است. 

یکی از مهم‌ترین اهداف شورای شهر و شهرداری پیگیری و نظارت بر مشکلات محلات در کمترین زمان ممکن و ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان است.

همچنین در بازدید از محله محروم چهار صد دستگاه دهپیاله و کوچه های منشعب، بررسی امکان نصب پل هوایی عابر پیاده در  بلوار ابوذر غفاری و بلوار احمدبن موسی ‌(ع)، ایجاد خطوط حمل و نقل عمومی و پاسخگویی به نیازهای شهروندان در زمینه عبور و مرور در خیابان های حدید وجمع آوری ضایعات فروشی های مستقر در خیابان حدید به استناد بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها با توجه به مطالبات مردمی و ساماندهی فضای سبز بلوار صنعت و اجرای طرح اصلاح هندسی در تقاطع شهید غیاثی و بلوار صنعت در دستور کار واحدهای اجرایی  ترافیک و عمرانی  منطقه قرار گرفت.

 بر اساس این بازدید میدانی با هدف رسیدگی به مطالبات مردمی و با شعارمحرومیت‌ زدایی و توزیع عادلانه خدمات در سطح شهر صورت گرفت.

 خواست خدایی، عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز و شهردار منطقه پنج شیراز در این بازدید بر ارایه خدمات شهری در حوزه های ترافیک، عمرانی، فرهنگی، اجتماعی مطابق برنامه زمان بندی شده در بازه زمانی معین تاکید داشت.

بازدید از دیگر محلات منطقه پنج در دستور کار هفته های آتی قرار دارد.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۴۱۱۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما