۰
plusresetminus
استاندار فارس:

مهمترین راهکارهای توسعه صنعتی کشور تکمیل زیر ساخت ها است

در مناطق کمتر برخوردار پروژه های جدید کلید خواهد خورد
تاریخ انتشارشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۸
استاندار فارس با بیان اینکه مدیریت ارشد استان آمادگی کامل خود برای همکاری با ایدرو را اعلام می‌کند، اظهار کرد: موضوع توسعه صنعت در فارس به ویژه در صنایع تبدیلی، نفت و گاز و انرژی، پزشکی و... از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که می‌تواند موتور محرک استان در مسیری تازه باشد.
مهمترین راهکارهای توسعه صنعتی کشور تکمیل زیر ساخت ها است
به گزارش حافظ خبر، محمد هادی ایمانیه، در دیدار با محسن صالحی‌نیا، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران(ایدرو) با اشاره به اینکه شعار دولت سیزدهم توجه به تولید، اشتغال و سرمایه‌گذاری است، عنوان کرد: بسیاری از مشکلات سیاسی اجتماعی و اقتصادی در پی بهبود شرایط اقتصادی رفع خواهد شد.

وی با بیان اینکه مدیریت ارشد استان آمادگی کامل خود برای همکاری با ایدرو را اعلام می‌کند، اظهار کرد: موضوع توسعه صنعت در فارس به ویژه در صنایع تبدیلی، نفت و گاز و انرژی، پزشکی و... از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که می‌تواند موتور محرک استان در مسیری تازه باشد.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه برخی قوانین جاذبه لازم برای سرمایه گذاران را کمرنگ می‌کنند، خاطرنشان کرد: سایر کشورها به دنبال فرصت برای جذب سرمایه‌گذارانی هستند که قوانین دست و پاگیر و پیچیده سبب ناامیدی و فرار آنها می‌شود.
وی از معاون وزیر صمت خواست با همکاری وزارت نیرو تکمیل زیر ساخت ها از جمله آب و برق و گاز و رساندن این خدمات به مناطق ویژه و شهرک های صنعتی را در دستور کار قرار دهند.
 
نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه یکی از بهترین راه حل‌های توسعه صنعتی کشور تامین زیرساخت‌ها است، گفت: سرمایه‌گذار محلی را انتخاب می‌کند که دغدغه ای از نظر وجود زیرساخت ها نداشته باشد. 
 ایمانیه همچنین با اشاره به اینکه در بعضی مناطق کم برخوردار استان هیچ پروژه‌ صنعتی وجود ندارد ، عنوان کرد: اینکه بگوییم هدف تنها تکمیل پروژه های نیمه تمام است خلاف جهت اجرای عدالت برای این مناطق است بنابراین باید پروژه های جدیدی نیز در کنار پروژه‌های نیمه تمام تعریف شود که امیدواریم بتوانیم همکاری خوبی با ایدرو در این خصوص داشته باشیم.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۴۱۴۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما