۰
plusresetminus
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا:

ضروری بودن اتحاد بین عرصه های فرهنگی

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱
استفاده از  رویکرد مسئله محوری برای تحقق شیراز سومین  شهر حرم اهل بیت(ع) و اتحاد بین عرصه های فرهنگی یکی از مهمترین اهداف شورای شهر شیراز است.
ضروری بودن اتحاد بین عرصه های فرهنگی
به گزارش حافظ خبر، علی اکبر سلطانی  رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و ورزشی  شورای اسلامی شهر شیراز  در نشست هم اندیشی و همدلی صمیمانه مدیران حوزه فرهنگی و اجتماعی استان فارس با حضور نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شهر شیراز ،شهردار، اعضا شورا ،  مدیران شهری و فعالان فرهنگی بیان کرد: رئیس قبلی  سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری  با تغییر رویکردهای شهرداری  در دوره فعلی هم و غم خود را این موضوع قرار دارند تا اهداف مدنظر در رویکرد مسئله محوری محقق گردد.
 سلطانی خطاب به رئیس جدید این سازمان گفت: ریاست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز   یک مسئولیت کلیدی در عرصه  زمانی جنگ نرم  است.
سخنگویی شورای شهر  اتحاد بین عرصه های فرهنگی  در عین دشوار بودن را  یک ضرورت خواند و افزود:  رویکرد شورا و  فعالان  فرهنگی طی سالیان گذشته غالبا رویکرد    رویداد محور بوده است  که  این رویکرد در برخی از مسائل نتوانسته  نقش خودش را ایفا نماید .
وی با بیان اینکه رویکرد شورا ششم  مسئله محوری است تصریح کرد:  در این رویکرد پیگیری و به نتیجه رسیدن مسائل   در عرصه مختلف  شهری مدنظر است لذا از   مصطفی مشفقیان  رئیس جدید  سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز  فعالان فرهنگی تقاضا داریم  که  با کنار هم قرار دادن نظرات و اندیشه ها تا رویکرد مسئله محوری در مسائل  فرهنگی  شهر  رقم بخورد و بتوانیم شعار مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه (شیراز سومین شهر حرم اهل بیت  باید در قله باشد)  به معنای حقیقی در تمام ابعاد شخصیتی و اخلاقی آن چیزی که در خور شهر شیراز است به منصه ظهور برسد .
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۴۱۵۳
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما