۰
plusresetminus
سپاه فجر استان

کسب مقام برتر سپاه فجر استان در جشنواره مالک اشتر

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶
سپاه فجر استان فارس در موضوع اعتلای بسیج مقام برتر کشور را در ششمین جشنواره مالک اشتر سازمان بسیج مستضعفین کسب کرد.
کسب مقام برتر سپاه فجر استان در جشنواره مالک اشتر
به گزارش حافظ خبر، فرمانده سپاه فجر استان فارس در آئین تجلیل از رتبه های برتر ششمین جشنواره مالک اشتر سازمان بسیج مستضعفین، گفت: مجموعه اقدامات بسیج استان فارس در حوزه خدمت رسانی به مردم، طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به خصوص مقابله با بیماری کرونا، رزمایش های کمک مومنانه، آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و ... به عنوان یک شاخص و الگو در سطح کشور قابل بررسی و معرفی است.
 
سردار یدالله بوعلی با بیان اینکه این موفقیت بزرگ را مرهون تلاش، زحمات و ایثار همه بسیجیان و فرماندهان بسیجی در سطح استان فارس می دانیم، گفت: استان فارس در این عرصه نیز ظرفیت های عظیم خود را نشان داد و جوانان بسیجی و انقلابی خطه فارس بار دیگر در سطح کشور افتخار آفریدند.
 
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه بسیجیان و رده های دیگری از فارس نیز در این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: من نیز به نوبه خود از جوانان انقلابی و بسیجی تشکر می کنم و کسب این مقام را به مردم شریف و بسیجیان استان فارس تبریک می گوییم.
 
در این مراسم، سپاه فجر استان فارس براساس ارزیابی های انجام شده به عنوان رتبه برتر کشور در موضوع "اعتلای بسیج" معرفی و با اهدای لوح تقدیر از سردار یداله بوعلی فرمانده این سپاه و بسیجیان استان فارس قدردانی شد.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۴۱۵۷
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما