۰
plusresetminus
مدیرگروه هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس:

آغاز بازبینی آثار جشنواره تئاتر فجر فارس از ۲۴ آبان

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۴
مدیرگروه هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از بازبینی نمایش‌های دریافتی جشنواره تئاتر فجر استان طی روزهای ۲۴ تا ۲۷ آبان خبر داد.
هادی ورشویی/ عکس: محمدمهدی اسدزاده
هادی ورشویی/ عکس: محمدمهدی اسدزاده
به گزارش حافظ خبر؛ هادی ورشویی، مدیرگروه هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: برای دومین سال پیاپی، جشنواره استانی تئاتر فجر فارس را در همه‌گیری کرونا برگزار می‌کنیم. از آن جا که نگاه دبیر جشنواره، نخست، تندرستی همگانی و هنرمندان هنرهای نمایشی است، امسال نیز این جشنواره را با پیروی از شیوه‌نامه‌های بهداشتی، هرچند برای همگان سخت و دشوار باشد، برگزار خواهیم کرد.
ورشویی ادامه داد: این جشنواره در زمینه شعار سال 1400 (تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها)، نگاه به موضوعات و مسائل منطقه و استان با چشم‌انداز جهانی و بهره‌گیری از شیوه‌ها، شگردها و جریانهای روز هنرهای نمایشی جهان، بهره‌گیری از بسترهای فرهنگی، هنری، اجتماعی، تاریخی، ادبی، اقتصادی، سیاسی، آداب و رسوم و سنت‌های هم‌راستا با رشد و پیشرفت هنرهای نمایشی در استان فارس، ایجاد روحیه نشاط و امیدبخشی در جامعه با توجه به آثار مخرب روانی ناشی از شیوع پاندومی کرونا خواهد بود.
مذیرگروه هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به پایان مهلت فرستادن آثار، افزود: نمایش‌های دریافتی را فرهاد ارشاد، علیرضا بنیادی و روح‌الله رنجبری، که از هنرمندان هنرهای نمایشی استان هستند، از 24 آبان‌ماه تا 27آبان ماه جاری، بازبینی خواهند شد. پس از بازبینی، نمایش‌های برگزیده از 1 تا4 آذرماه جاری در شیراز، به نمایش درخواهند آمد.
علیرضا بنیادی، فرهاد ارشاد، روح الله رنجبری
گزارشگر : محمدمهدی اسدزاده
کد مطلب : ۲۴۱۶۵
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما