۰
plusresetminus
استاندار فارس:

صنایع الکترونیک شیراز باید در زمینه پرورش مدیران مشارکت داشته باشد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰
استاندار فارس گفت: توانمندی ها و ظرفیت های فوق العاده ای در مجموعه صنایع الکترونیک شیراز وجود دارد که باید به منظور امیدآفرینی و ایجاد شور و نشاط به شکل مناسبی به جامعه معرفی شود.
صنایع الکترونیک شیراز باید در زمینه پرورش مدیران مشارکت داشته باشد
به گزارش حافظ خبر، محمد هادی ایمانیه در بازدید از مجموعه صنایع الکترونیک شیراز با بیان اینکه این مجموعه کم نظیر بوده و در پیشرفت های بسیار خوبی را تجربه کرده است، بیان کرد: مجموعه های زیر نظر مقام معظم رهبری به دلیل دوری از مسائل سیاسی و تلاطم های اداری، توانمندی های بسیار بالایی به دست آورده اند.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه تورهای بازدید دانشگاهیان از مجموعه صنایع الکترونیک شیراز میتواند مفید و موثر باشد، افزود: بخشی از سطوح آموزشی دانشجویان در بعضی رشته ها می تواند  با همکاری صنایع الکترونیک شیراز به شکل مطلوب تری اجرا شود.
وی با بیان اینکه صنایع الکترونیک شیراز می‌تواند در زمینه ایجاد شهر هوشمند در استان فارس همکاری جدی داشته باشد، ادامه داد: در زمینه تولید تجهیزات پزشکی نیز با توجه به بازار بسیار مناسب در سطح منطقه، از مشارکت صنایع الکترونیک شیراز حمایت جدی میکنیم.
استاندار فارس خواستار حضور موثر‌ صنایع الکترونیک شیراز در زمینه حفاظت از محیط زیست، مراتع و جنگل ها با بکارگیری فناوری های جدید در زمینه پهبادهای پیشرفته و حسگرهای الکترونیک شد و گفت: فعالیت و همکاری شرکت های دانش بنیان در مجموعه صنایع الکترونیک شیراز فرصت مغتنمی برای پیشبرد اهداف استان فارس و کشور محسوب می‌شود که باید این روند تقویت شود.
 ایمانیه با اشاره به اینکه توانمندی های بالای مجموعه صنایع الکترونیک شیراز می تواند در زمینه پرورش نیرو و تربیت مدیران موفق موثر باشد، تصریح کرد: از ظرفیت های صنایع الکترونیک شیراز باید در زمینه تقویت توانمندی های مدیریتی استان حداکثر بهره برداری صورت گیرد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر اینکه قطعات مورد نیاز دستگاه های اجرایی باید اعلام شده و توسط صنایع الکترونیک شیراز برای پاسخگویی به این نیاز ها باید برنامه ریزی صورت گیرد ، اظهارکرد: برای کاهش مصرف انرژی و آب در ادارات استان باید از توانمندی های صنایع الکترونیک شیراز استفاده شود و استانداری فارس آمادگی دارد برای عقد قرارداد در این زمینه پیش قدم شود.
وی با بیان این پسماندهای الکترونیک گنج نهفته ای است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد، افزود: باید تلاش کنیم که بازیافت پسماندهای الکترونیک در شهر شیراز قرار گیرد.
استاندار فارس خواستار با تاکید بر حمایت از صنایع الکترونیک شیراز برای در اختیار گرفتن پروژه تولید کارت هوشمند ملی و پروژه های مشابه در سطح کشور با توجه به سوابق موفق این موضوع در شیراز، ادامه داد: صنایع الکترونیک شیراز با برنامه ای مدون باید موضوع افزایش سالیانه مبلغی قرارداد با پیمانکاران فارسی را مورد توجه قرار دادن و برای صادرات قطعات تولیدی از مبدأ فارس تلاش مجدانه ای داشته باشد.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۴۲۰۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما