فرمانده سپاه بقیه الله (عج):

احساس مسئولیت نسبت به جامعه مهم ترین تفکر بسیج

30 آبان 1400 ساعت 20:50

گزارشگر : منیره خسروبیگ

فرمانده سپاه بقیه الله(عج) شیراز امروز یکشنبه ۳۰آبان در جلسه صحن علنی شورای شهر شیراز با تبریک به مناسبت هفته بسیج ،گفت :پایه اصلی تفکر بسیجی، احساس مسئولیت نسبت به جامعه و انقلاب است .


به گزارش حافظ خبر، سرهنگ مجید علیپور همچنین با بیان به اینکه تفکر بسیجی همراه با احساس مسئولیت توام با بصیرت کلید حل بسیاری از مشکلات جامعه امروز ماست ،افزود :بزرگترین افتخار مجموعه بسیج این است که امام(ره) آرزو کردند که با آنها محشور شوند.
 
وی با یاد آوری این مطلب که احساس مسئولیت بدون بصیرت، فرد را دچار گمراهی و خطا می‌کند ، عنوان کرد : بصیرت شرط تفکر بسیجی و احساس مسئولیت است.
 
فرمانده سپاه بقیه الله(عج) شیراز در ادامه سخنان خود ضمن اینکه امروز بسیج باید طرح ها و عملکرد های قابل تقدیری در سطح جامعه داشته باشد ،اضافه کرد : بسیج باید حرف های تخصصی و مختلفی در تمامی عرصه ها برای گفتن داشته باشد .
 
علی‌پور از اهدافی که بسیج دنبال می‌کند سخن گفت و اطهار کرد: در عرصه فرهنگی با ایجاد هسته‌های مردمی و فعالیت‌های گسترده، ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی در سطح جامعه دنبال می‌شود.
 
وی با اشاره به افزایش سطح سواد رسانه ای ادامه داد: در عرصه فضای مجازی افزایش سطح سواد رسانه ای ، رفع شبهات و تهیه و تولید مطالب مفید و انتشار در فضای مجازی یک ضرورت است و در دستور کار قرار دارد.
 
فرمانده سپاه بقیه الله(عج) شیراز عنوان کرد: در حوزه مسائل امنیتی و دفاعی نیز با ایجاد ساختار و برنامه‌های متعدد به دنبال ایجاد امنیت پایدار مردمی و ساختار رزمی بسیجی به عنوان یکی از مولفه‌های مهم قدرت در جامعه هستیم و تلاش داریم از طریق مردم این امنیت پایدار را ایجاد کنیم.
 
علی‌پور همچنین از تربیت ۸میلیون جوان انقلابی پای کار خبر داد و خاطرنشان کرد: در عرصه سازندگی نیز با ایجاد گروههای جهادی، کمک به مردم از طریق استفاده از ظرفیتهای مردمی و ایجاد حلقه‌های واسط را دنبال کرده و نگاهمان در فعالیت‌های اجتماعی به سمت تعالی فرد و خانواده و پرداختن به آسیب‌های حاشیه نشینی، اعتیاد، طلاق و ...است.


کد مطلب: 24229

آدرس مطلب: https://www.hafezkhabar.ir/news/24229/احساس-مسئولیت-نسبت-جامعه-مهم-ترین-تفکر-بسیج

حافظ خبر
  https://www.hafezkhabar.ir