۰
plusresetminus
مدیر آموزش و پرورش کازرون عنوان کرد:

حفظ سلامت دانش آموزان در بازگشایی مدارس اولویت دارد

تاریخ انتشارسه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰
معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش کازرون حفظ سلامت دانش آموزان را اولویت بازگشایی مدارس عنوان کرد.
حفظ سلامت دانش آموزان در بازگشایی مدارس اولویت دارد
مدیریت آموزش و پرورش کازرون، امیرحسین جمشیدی گفت: مدارس کازرون همزمان با سایر مدارس استان فارس از اول آذرماه با رعایت تمهیدات بهداشتی بازگشایی شده است. 
وی با بیان اینکه بازگشایی هر مدرسه بر اساس تصمیم شورای مدرسه می باشد، افزود: همه دانش آموزان با هم در مدرسه حضور نخواهند داشت و در هر کلاس هم دانش آموزان در گروههای حدود 10 نفره حضور خواهند داشت.  
معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش کازرون رعایت ایمنی و سلامت دانش آموزان را اصلی ترین ملاک در بازگشایی مدارس عنوان کرد و گفت: استفاده از ماسک، ضدعفونی کردن محیط فیزیکی مدرسه، گروه بندی دانش آموزان و زمان محدود حضور در مدرسه از جمله راهکارهای ایجاد محیطی ایمن است.  
جمشیدی با بیان اینکه توصیه های لازم از طریق مدیران و مربیان بهداشت مدارس به خانواده ها و دانش آموزان ارائه می گردد، تصریح کرد: با توجه به تعطیلی بوفه های مدارس، برای حفظ سلامت دانش آموزان، دانش آموزان باید خوراکی ها و آب آشامیدنی مورد نیاز را با همراه خود داشته باشند.   
مدیر آموزش و پرورش کازرون در پایان گفت: از اولیا درخواست دارم که دریافت واکسن را در اولویت خودشان قرار دهند، تا با بالا رفتن آمار واکسیناسیون نگرانی ها و دغدغه حضوری شدن آموزش ها کاهش یابد. 
کد مطلب : ۲۴۲۴۵
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما