۰
plusresetminus
مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس:

بسیج زاده اندیشه و بینش قرآنی است

تاریخ انتشارپنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۹
بسیج از شکوفه‌های قرآنی است زیرا زاده اندیشه و بینش قرآنی است و انقلاب و ایران وامدار بسیج است و بسیج، زاده و پاره تن مردم است که در صحنه هایی مانند مبارزه با بیماری کرونا میدان داری گسترده و موفقی داشته است.
احمدرضا نداف/ عکس: محمدمهدی اسدزاده
احمدرضا نداف/ عکس: محمدمهدی اسدزاده
به گزارش حافظ خبر؛ در پنجمن روز هفته بسیج، مسجد آقاباباخان شیراز پذیرای احمدرضا نداف، مدیرگروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به همراه سید جلیل افضلی، فرمانده پایگاه بسیج اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و محفل قرآنی بود.
احمدرضا نداف در این محفل با اشاره به این که انقلاب و ایران وامدار بسیج است، گفت: راه‌اندازی بسیج در نزدیک به یک سال پیش از جنگ نه تنها نشان از آینده‌نگری امام می‌دهد که نگرش امام را به بسیج تنها در زمینه نظامی و جنگ نمی‌داند که بسیج بایستی در همه زمینه‌های اجتماعی و فرهنگی پویا و کنش‌گر باشد.
نداف بسیج را زاده و پاره تن مردم دانست که نه تنها در جنگ که پس از جنگ نیز در همه زمینه‌های اجتماعی همچون مبارزه با بیماری کرونا خوش درخشیده است و افزود: همه مسئولین و مردم بایستی از بسیج پشتیبانی کنند. این پشتیبانی نه تنها پایگاه مردمی جمهوری اسلامی را توانمندتر خواهد کرد که زمینه پیشرفت و بالندگی کشور را در همه زمینه به دنبال خواهد داشت.
مدیرگروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس یادآور شد: بسیج، از شکوفه‌های قرآنی است؛ چراکه زاده اندیشه و بینش قرآنی است.
 
گزارشگر : محمدمهدی اسدزاده
کد مطلب : ۲۴۲۶۶
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما