۰
plusresetminus
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان فارس:

بانکی که در استان فارس به جنگ کرونا رفت

تاریخ انتشاردوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵
اقلام و تجهیزات پزشکی در طرح شهید سلیمانی از سوی این بانک به مراکز درمانی استان در محل سالن شهید قاضی استانداری فارس تحویل داده شد.
بانکی که در استان فارس به جنگ کرونا رفت
به گزارش حافظ خبر، بانک قرض الحسنه مهر ایران، این طرح در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی از محل وجه التزام بانک قرض الحسنه مهر ایران با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با حمایت مدیرعامل و اعضای  هیات مدیره و با مدیریت اجرایی اداره کل روابط عمومی در طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی طی دو مرحله مجموعا ۲۵ هزار قلم کالا و تجهیزات پزشکی به ارزش ریالی ۳۰۰ میلیارد ریال به مراکز بهداشتی و علوم پزشکی در کل کشور جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به مرکز درمانی اهدا شد.
شمس الدینی مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان فارس بیان کرد: در این طرح طی دو مرحله مجموعا ۹۸۵ قلم کالا و تجهیزات پزشکی به ارزی ریالی ۱۲ میلیارد ریال جهت جلوگیری از گسترش این بیماری و کاهش دغدغه ها و تالمات کادر محترم درمان به مراکز علوم پزشکی و بیمارستانهای منتخب در سطح استان اهدا شد.

وی افزود: از زمان شیوع بیماری کرونا متاسفانه همکاران بسیاری از شبکه بانکی کشورتعدادی از همکاران خود را از دست دادند که این موضوع لطمه سنگینی برای خانواده بانکی در سطح کشور بود که بر خود واجب می دانیم از این عزیزان در این ایین یادی بکنیم.

شمس الدینی گفت: آن روزها شیرزنان و دلاور مردان این سرزمین در لباس مقدس پرستاری و کادر درمان بر مبنای تعهدی که ا قسم پزشکی شان سرچشمه گرفته و قدرتی که ریشه در فطرت بیدارشان دارد و بدون هیچگونه چشم داشتی به جبهه ها رفتند و چه بسا مجروح و جانباز شدند و گاها به خیل شهدا پیوستند و در حال حاضر نیز بدون یک لحظه درنگ همانند گذشته و شاید هم در شرایط سخت تر در میدان و خط مقدم نبرد ایستادند و مجروح و شهید نیز دادند.

در ادامه هوشمند معاون پدافند غیر عامل و معاون کمیته کرونا استانداری فارس نیز با تشکر از مجموعه کادر درمان و همه عواملی که در مقابله با کرونا نقش داشتند، گفت: با کمک همه عوامل توانستیم در یک جایگاه مطلوب در مقابله با این بیماری قرار بگیریم.

وی تصریح کرد: در این راستا بانک قرض الحسنه مهر ایران در تهیه تجهیزات و کمک های مومنانه و در راستای مسئولیت اجتماعی خود یک هم افزایی خوب ایجاد کرد که جا دارد از مسوولان این بانک تقدیر و تشکر شود و قرض الحسنه تجلی حاکمیت ارزش های اخلاقی بر سودجویی های اقتصادی است که یک نوع ایثار بوده،  بانک قرض الحسنه مهر ایران با این اقدام خداپسندانه، یک حرکت مومنانه در تامین برخی اقلام مورد نیاز بیمارستان ها انجام داد که امیدواریم بقیه موسسات نیز از این حرکت انسانی تاسی بگیرند.

هوشمند ادامه داد: یاد و خاطره سردار سلیمانی را نیز گرامی بداریم که طرح این شهید والامقام نیز در مهار این ویروس نقشی اثر گذار ایفا کرد.

در پایان این آیین به پاس قدردانی از زحمات و تلاشهای مدیران مراکز علوم پزشکی و بیمارستانهای منتخب استان از طرف بانک قرض الحسنه مهر ایران لوح تقدیر تقدیم شد.

این مراسم با حضور شمس الدینی مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان فارس وهوشمند معاونت پدافند غیر عامل و معاونت کمیته کرونای استان استانداری فارس، روسای علوم پزشکی و بیمارستانهای استان و مدیران استانی ، روسای محترم دفتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین اصحاب رسانه برگزار و اقلام و تجهیزات پزشکی در طرح شهید سلیمانی از سوی این بانک به مراکز درمانی استان در محل سالن شهید قاضی استانداری فارس تحویل داده شد.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۴۲۸۴
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما