فرمانده سپاه فجر:

جایگاه سرباز در نظام کشور ایران اسلامی والا و مقدس است

2 دی 1400 ساعت 19:51

گزارشگر : منیره خسروبیگ

فرمانده سپاه فجر فارس جایگاه سرباز در نظام جمهوری اسلامی را والا و مقدس دانست و گفت: سرباز از جان خویش برای دفاع از کشور می گذرد و این غیرت و شرف جوان سرباز الگویی برای تمام نسل‌هاست.


به گزارش حافظ خبر، سردار یدالله بوعلی در آئین تجلیل از برگزیدگان جشنواره «حضرت علی‌اکبر (ع)، جوان سرباز» با تاکید بر اهمیت موضوع حفظ شان و پاسداشت جایگاه والای سرباز، گفت: همه کسانی که در مسیر دفاع از انقلاب اسلامی پا می گذارند جزئی از تاریخ پرافتخار ایران اسلامی هستند و همیشه عزیز و مورد تکریم ملت ایران خواهند بود.
 
بوعلی، با بیان اینکه در مجموعه سپاه فجر نگاه ما به سربازان همچون نگاه به عزیزان و فرزندانمان است، گفت: تلاش برای ارتقا و تعالی معنوی و شخصیتی جوانان سرباز یکی از رسالت‌های مهم مسئولان بوده و همواره مورد مطالبه فرماندهان است و محبت اساس روابط مسئولان و سربازان است که به همین خاطر دوران خدمت مقدس سربازی بهترین فرصت برای تجربه اندوزی و کسب آگاهی برای زندگی آینده قشر جوان است.
 
فرمانده سپاه فجر استان فارس خطاب به سربازان گفت: قدر لحظات جوانی دوران خدمت مقدس سربازی را بدانید و با تفکر جهادی در هر عرصه ای که کشور و انقلاب اسلامی نیاز دارد وارد شوید و کار جهادی خالصانه، بی ریا و در گمنامی موجب عزیز شدن شما در قلب ملت خواهد بود.
 
معاون نیروی انسانی سپاه فجر فارس نیز در این مراسم با بیان اینکه سربازان برگزیده سپاه فجر به چهاردهمین جشنواره کشوری حضرت علی اکبر (ع) معرفی خواهند شد، گفت: این جشنواره در محورهای سرباز و دینداری، سرباز و شهدا، سرباز و فرهنگ، سرباز و وظیفه شناسی، سرباز و سازندگی و بصیرت سرباز ولایت در سطح سپاه فجر برگزار شد.
 
سرهنگ پاسدار حمیدی با بیان اینکه در این مراسم از یکی از خانواده های شهدای سرباز تجلیل بعمل آمد، گفت: معنویت افزایی و مهارت افزایی جوانان سرباز یکی از کارویژه‌های مهمی است که در سطح سپاه فجر دنبال می‌کنیم.
 
در این مراسم از نفرات برتر جشنواره "حضرت علی‌اکبر(ع)، جوان سرباز" قدردانی و تجلیل شد.


کد مطلب: 24430

آدرس مطلب: https://www.hafezkhabar.ir/news/24430/جایگاه-سرباز-نظام-کشور-ایران-اسلامی-والا-مقدس

حافظ خبر
  https://www.hafezkhabar.ir