بسیج دانشجویی استان فارس:

لزوم همکاری حوزه و دانشگاه برای مبارزه با تهاجم فرهنگی

25 دی 1400 ساعت 11:01

گزارشگر : منیره خسروبیگ

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس، حوزه و دانشگاه را مکمل یکدیگر دانست و بر لزوم همکاری آنها برای مبارزه با تهاجم فرهنگی تاکید کرد. 


به گزارش حافظ خبر، سعید یوسفی در نشست مشترک و هم افزایی  فعالان بسیج دانشجویی و بسیج طلاب فارس با بیان اینکه مسجد برای شروع عملیات مشترک بسیج دانشجویی و بسیج طلاب در  شرایط فعلی و آینده انقلاب اسلامی یک نیاز جدی است اظهار داشت: باید اتاق فکر تشکیل داد و عملیات های مشترک را تعریف و اجرا کرد. 

وی با تاکید بر تسریع مبانی انقلاب برای تمامی جریان‌ها گفت:  نهادها و جوانان نقشه خود را در گام دوم انقلاب پیدا کنند که در این راستا نیاز به جریان سازی بوده و رسالت حوزه و دانشگاه انقلابی بسیار سنگین است که این رسالت در سایه پایبندی به مبانی امام و انقلاب محقق می شود.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس، حوزه و دانشگاه را مکمل یکدیگر دانست و بر لزوم همکاری آنها برای مبارزه با تهاجم فرهنگی تاکید کرد.

یوسفی، تولید فکر و تربیت نیروی انسانی برای رسیدن به تمدن اسلامی را  ضروری دانست و با بیان اینکه در فرایند پنج گانه تحقق تمدن اسلامی، انقلاب اسلامی به عنوان نخستین گام مطرح است ادامه داد: باید پس از انقلاب اسلامی باید گام‌های تشکیل نظام اسلامی، دولت اسلامی و جامعه اسلامی  برداشته شود و در تراز جمهوری اسلامی حرکت کرد که پیمودن همین راه در فضای مجازی برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی ضروری است.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام بهرامی نسب مسئول سازمان بسیج طلاب استان فارس با اشاره به برنامه 5 ساله این سازمان، بر تعامل و هم افزایی بسیج دانشجویی و طلاب تاکید کرد و به بیان مطالبی پرداخت. 

در این نشست برخی از فعالان بسیج دانشجویی و بسیج طلاب استان فارس به نمایندگی از سایر دانشجویان و طلاب فارس نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند. 
 


کد مطلب: 24580

آدرس مطلب: https://www.hafezkhabar.ir/news/24580/لزوم-همکاری-حوزه-دانشگاه-مبارزه-تهاجم-فرهنگی

حافظ خبر
  https://www.hafezkhabar.ir