۰
plusresetminus
مدیرکل آموزش و پرورش فارس:

نشست مجمع نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی درآموزش وپرورش فارس

دیدار با نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۵
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: انتظار ما از نمایندگان مجلس شورای اسلامی این است که با تصویب قانون های کاربردی و عملیاتی آموزش و پرورش را در اجرای مطلوب سند تحول بنیادین یاری دهد.
نشست مجمع نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی درآموزش وپرورش فارس
به گزارش حافظ خبر، محمد خلیل عسکری در دیدار با نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی گفت: می خواهیم از ظرفیت مجمع نمایندگان فارس برای اجرای سند تحول بنیادین به نحو مقتضی و مطلوب بهره بگیریم.
وی افزود: به همین جهت نشست قریب الوقوع مجمع نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی درآموزش وپرورش فارس برگزار خواهد شد و در این جلسه  نمایندگان  هرچه بیشتر با مسایل ومشکلات سیستم تعلیم وتربیت و دغدغه های قشر عظیم فرهنگیان استان آشنا خواهند شد.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس ادامه داد: تصویب قانونهایی در رابطه با اجرای سند تحول بنیادین در مجلس شورای اسلامی می تواند اجرای این سند بالا دستی را تسهیل کند و استفاده از ظرفیت خیرین در راستای توسعه فضای آموزشی و همچنین بازگرداندن دانش آموزان بازمانده از تحصیل به چرخه آموزشی را در دستور کار قرار داده ایم و باید با سوق دادن خیرین به سمت مسایل آموزشی و تربیتی مجمع خیرین تعلیم و تربیت را تقویت کنیم تا در فارس هیچ دانش آموزی از تحصیل بازنماند.
عسکری تصریح کرد: اجرای بیانیه گام دوم انقلاب با استفاده و بهره گیری مطلوب از ظرفیت جوانان از دیگر برنامه ها و اولویت های ما در آموزش و پرورش فارس است.

نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار  با تاکید بر اینکه در کنار معشیت فرهنگیان باید به فکر تدوین برنامه هایی در جهت تقویت مسایل فرهنگی باشیم افزود: مساله معیشت و فرهنگ  از دغدغه های اصلی مقام معظم رهبری نیز هست.
 حسین حسین زاده گفت: از بودجه مسئولیت های اجتماعی وزارت نفت برای مسائل عمرانی، نوسازی و بهسازی مدارس استان بهره خواهیم گرفت.
وی افزود: مجلس این آمادگی را دارد تا در راستای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب و اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را به نحو مطلوب یاری دهد.
دراین دیدار نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی به تشریح برخی از مشکلات  ومسایل آموزش وپرورش در حوزه انتخابیه خود نیز پرداخت
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۴۶۰۹
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما