۰
plusresetminus
استاندار فارس:

تامین کامل نیاز بازار استان در ماه های آینده

تنظیم بازار استان فارس
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰
استاندار فارس در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان گفت: ذخایر استراتژیک موادغذایی مورد نیاز مردم در سه ماه آینده باید به صورت مستمر مورد ارزیابی قرار گیرد و انبارها باید مملو از اقلام مورد نیاز بازار بشود.
تامین کامل نیاز بازار استان در ماه های آینده
به گزارش حافظ خبر،  محمد هادی ایمانیه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان اظهارداشت: با توجه به کاهش آمار کرونا که امیدواریم تداوم داشته باشد در ایام نوروز شاهد سفرهای بیشتری خواهیم بود و بر این اساس تلاش می کنیم با تصمیمات اساسی برای تنظیم بازار، بتوانیم شرایط مناسبی برای مردم فراهم کنیم.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه تامین ذخایر استراتژیک نیاز بازار یکی از این تصمیمات است، ادامه داد: راه اندازی یکصد فروشگاه امین به گونه ای که با واسطه کمتر و با هزینه کمتر، محصولات تولیدی به دست مردم برسد دومین تصمیم ستاد تنظیم بازار استان فارس است.
وی افزود: فروشگاه های امین به تعداد یکصد مورد در شیراز و شهرهای بزرگ استان با فراخوان و اطلاعیه اتاق اصناف استان ایجاد خواهند شد و نقش مهمی در کاهش هزینه های زندگی مردم خواهند داشت.
استاندار فارس ادامه داد: با همکاری ادارات صنعت، معدن و تجارت و جهادکشاورزی در قدم اول در ۵۰ محصول تولیدی، برچسب قیمت تولید درج خواهد شد تا تولیدات با سود معقولی به دست مصرف کننده برسد.
 
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۴۶۱۴
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما