۰
plusresetminus
بسیج دانشجویی استان فارس:

تشکیل هسته های متخصص جهادی در دانشگاه های فارس

تاریخ انتشارچهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۱
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس از تشکیل هسته های خودجوش و متخصص برای خدمترسانی و اقدام جهادی خبر داد. 
تشکیل هسته های متخصص جهادی در دانشگاه های فارس
به گزارش حافظ خبر، سعید یوسفی امروز در مراسم افتتاحیه دومین رویداد توانا ویژه گروه های جهادی دانشجویی استان فارس اظهار داشت: برای اعتلای حرکت های جهادی دانشجویی و رشد کیفی و کمی این فعالیت ها سیاست هایی را اجرا کرده ایم.

وی از تشکیل هسته های خودجوش و متخصص برای خدمترسانی و اقدام جهادی توسط بسیج دانشجویی استان فارس خبر داد و افزود: حرکت های جهادی با هدف محرومیت زدایی و برپایی عدالت اجتماعی از مشارکت های مردمی برای حل  مشکلات مردم بهره می جویند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس، حرکت ها و اردوهای جهادی را مسیری در راستای تربیت نیروهای انقلابی و آمادگی آنها برای تشکیل امت واحده اسلامی برشمرد و تصریح کرد: کیفی شدن اقدامات جهادی و حرکت در راستای علمی شدن و اثربخشی فعالیت ها، در چندسال اخیر مورد توجه دانشجویان بسیجی جهادگر قرار گرفته است.

یوسفی با تاکید بر نقش آفرینی مؤثر گروه های جهادی و دانشجویان در حل مشکلات و پیشرفت و آبادانی کشور اضافه کرد: تقویت حرکت جهادی در مسیر ارزش های انقلاب اسلامی با اجرای اثربخش فعالیت های جهادی دانشجویی و ایجاد مناطق الگو، عاری از محرومیت و آسیب‌های اجتماعی مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه در راستای تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی، جوانان به سمت انقلابی گری سوق داده شوند افزود: حرکت های جهادی در میان آحاد دانشجویان فراگیر شود.
 
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۴۶۸۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما