۰
plusresetminus
ورزشی :

گرامیداشت هفته جوان رسمیت دادن به جوانان است

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴
وزیر ورزش و جوانان گفت: سندیت بخشیدن به امور یک نیاز و گرامیداشت هفته جوان رسمیت دادن به جوانان است.
گرامیداشت هفته جوان رسمیت دادن به جوانان است
به گزارش حافظ خبر، سید حمید سجادی در همایش روز جوان که در سالن همایش های شورای شهر شیراز برگزار شد، ضمن تبریک ایام نیمه شعبان، گفت: استاندار فارس هم جوان یاور و هم جوان باور هستند زیرا جوانترین مدیرکل استان فارس، مدیرکل ورزش و جوانان است.

 سجادی افزود: بعد از نه سال شورای عالی جوانان روز گذشته برگزار و اقدامات خوبی انجام شد و همه ما بتوانیم به عنوان مسوول قدردان گام دوم باشیم و برنامه ریز و اجراگر باشیم، زیرا بیانیه گام دوم تفسیر دارد و باید به عمق جان بنشیند.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه اصول تعلیم و تربیت در ورزش ابعاد اربعه دارد، ابرازداشت: یکی از اصول تعلیم و تربیت، سندیت، حریت، اصل اجتماع است که لازمه رشد در جامعه می باشد.

وی با طرح چرا روز تولدت، روز بسیج، روز طبیعت و انواع مناسبت ها داریم، اذعان داشت: این نیاز است که سندیت به کارها دهیم و گرامی داشت هفته جوان، رسمیت دادن به جوان است.
سجادی با اشاره به اینکه استاندار فارس ورزش دوست هستند ابراز داشت: در صحبت های قبل از برگزاری این همایش، استاندار فارس با برگزاری انبوهی از رویدادها در استان فارس موافقت کردند تا برنامه ریزی شود و در فارس به عنوان الگو برای دیگر استان ها پیاده شود.

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نیز با طرح این پرسش که استعاره ورزشی در بیانیه گام دوم چیست؟ ابرازداشت: اگر مجموعه یک تیم دومیدانی در دو ماراتون را در نظر بگیرم و یک ورزشکار در یک کیلومتر مانده به خط پایان، می‌نشیند و استراحت می‌کند، در حالی که برخی ها آشغال می‌ریزند و هیاهو میکنند و بد و بیراه میگویند، اما مربی به ورزشکار امید می‌دهد و میگوید چیزی نمانده است.
وحید یامین‌پور ادامه داد: خط پایانی که در نزدیکی آن قرار داریم و رهبر انقلاب مبدا و مقصد و رقبا را میبیند، بسیار ارزشمند است و ملت ما ۴۳ سال است که تمام تحریم ها و فشارها را پشت سر گذاشته است و اینک خسته است لذا فرق کسی که امید دارد و امید ندارد در یک کیلومتر پایانی مشخص می‌شود.
یامین پور گفت: تلاش ما این باشد که جوانان که با ویروس ناامید خسته شده اند، تشویق کنیم و به خط پایان برسانیم تا این مدال را بر گردن ملت ایران تقدیم کنیم.
کد مطلب : ۲۵۰۲۳
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما