۰
plusresetminus
شهرداری شیراز :

پذیرش ۱۳۴ هزار مسافر در ستادهای اسکان شهرداری شیراز

مسافران نوروزی سفر خود را به شیراز مدیریت کنند
تاریخ انتشارچهارشنبه ۳ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۵
غلامرضا غلامی معاون خدمات شهری شهرداری با توجه به استقبال چشمگیر هم‌میهنان از شهر شیراز گفت: استقبال بی شائبه مردم خوب کشورمان از انتخاب شهر شیراز به عنوان مقصد گردشگری باعث شد، شهرداری شیراز همه ظرفیت خود را برای اجرای هرچه بهتر استقبال از مردم و مهمانان نوروزی به کار گیرد.
پذیرش ۱۳۴ هزار مسافر در ستادهای اسکان شهرداری شیراز
به گزارش حافظ خبر، رییس ستاد خدمات سفر شهرداری شیراز ادامه داد: در چهار محور ورودی‌ شهر شیراز، ایستگاه استقبال از مسافرین آماده شده است تا مسافران در همان ابتدای حضور با استفاده از نرم افزارهای تهیه شده، مسیر گردشگری و محل اسکان خود را انتخاب کنند.

غلامی افزود: در کنار این خدمات، در ۴ محور ورودی شهر شیراز، محل های اسکان موقت نیز اختصاص یافته و آنچه مسلم است طی دو شب گذشته کلیه اقامتگاه‌های شهرداری اعم از کانکس و چادر تکمیل شده است و شهرداری با تمام ظرفیت در ارائه خدمات به میهمانان تلاش می‌کند.

وی با اشاره به اسکان مسافرین در ستادهای اسکان شهرداری از ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ تا ۲ فروردین ماه ۱۴۰۱ عنوان کرد: تاکنون ۱۳۴ هزار نفر مسافر نوروزی در شهر شیراز توسط شهرداری اسکان یافته اند که روز گذشته با پیک حضور مسافرین مواجه بودیم.

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز به برپایی چادر در ۱۲ پارک مشخص شده اشاره کرد و افزود: ۱۲ پارک دارای ظرفیت ۴۵۰۰ چادر برای اسکان مسافران نورزی پیش بینی شده بود که با ورود پر تراکم مسافران نوروزی، اغلب پارک‌های دیگر برای نصب چادر پیش بینی شده است.

غلامی با توصیه به هم وطنان بیان کرد: همه کسانی که شهر شیراز را به عنوان مقصد گردشگری نوروز خود انتخاب کرده‌اند، توصیه می‌کنیم، سفر خود را مدیریت کنند یا در هفته دوم نوروز مراجعه کنند.
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۵۰۵۶
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما