۰
plusresetminus
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون:

کوتاه کردن دست سودجویان با کشف 15 تن کلای اساسی یارانه ای در کازرون

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۷
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: از کشف و ضبط 15 تن کالای اساسی یارانه ای در بازرسی از 2 انبار در این شهرستان خبر داد
کوتاه کردن دست سودجویان با کشف 15 تن کلای اساسی یارانه ای در کازرون
به گزارش حافظ خبر، حمید رشیدی اظهار کرد: در راستای اجرای قانون انتزاع تکالیف مرتبط با تنظیم بازار و نظارت بر توزیع کالاهای اساسی، تعداد 110 کیسه آرد یارانه ای، 32 کیسه کود شیمیایی یارانه ای، 8 تن نهاده دام یارانه ای و 20 کیسه زغال کشف و ضبط شد.
رشیدی افزود: این عملیات در راستای گشت مشترک بازرسی و نظارت بر  بازار با حضور دستگاه های نظارتی و اجرایی شامل  نمایندگان ادارات صمت، جهاد کشاورزی، غله، تعاونی روستایی، منابع طبیعی و اتحادیه نانوایی ها انجام شد.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و برای بررسی و سیر مراحل قانونی تحویل سیستم قضایی شد، تاکید کرد: با افرادی که در شرایط اقتصادی کنونی با احتکار و قاچاق کالا، زندگی و معیشت شهروندان را به مخاطره می‌اندازند برابر مقررات به شدت برخورد می شود.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون بیان کرد: قرارگاه تامین امنیت غذایی با تشدید نظارت ها، برخورد با تخلفات صنفی شامل گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، عدم درج قیمت، عدم عرضه و توزیع خارج از شبکه کالاهای اساسی را در دستور کار خود قرار داده است.
کد مطلب : ۲۵۲۰۶
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما