۰
plusresetminus
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس:

تحقق شعار سال؛ هدف مشترک شرکت نمایشگاهای بین المللی و اتاق بازرگانی 

تاریخ انتشارچهارشنبه ۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین اللملی فارس در دیدار با رییس اتاق بازرگانی فارس گفت: شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس تحقق شعار سال را سر لوحه کار خود قرار داده است و با همت و تلاش و کار جهادی خود در جهت تحقق این اهداف گام بر می دارد.
تحقق شعار سال؛ هدف مشترک شرکت نمایشگاهای بین المللی و اتاق بازرگانی 
به گزارش حافظ خبر، فرهادی با اشاره به اینکه طی سال های گذشته همواره شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب حول محور اقتصادی، تولید و اشتغال بوده است، افزود: این موضوع نشان از اهمیت اقتصاد و تولید در کشور داشته که بخش خصوصی در تحقق این اهداف می تواند مثمر ثمر واقع شود.

وی با بیان اینکه در سال جدید با برنامه ریزی و همکاری با بخش های       
دولتی و خصوصی جهادی کار خواهیم کرد،افزود: اتاق بازگانی به عنوان یک از کانون های مهم اقتصادی استان و تولیدکنندگان بخش خصوصی در تعامل با مجموعه نمایشگاه ها می تواند یک برآیند و نتیجه مثبت را در حوزه تولید و اقتصاد استان رقم بزند.


 مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس برگزاری نمایشگاه ویژه شرکت های دانش بنیان را از برنامه های اصلی شرکت نمایشگاه ها در سال جاری عنوان کرد و ادامه داد: دانش و صنعت و استفاده از تولید دانش بنیان عامل اصلی توسعه و پیشرفت در بسیاری از کشورها بوده است و در کشور ما نیز می توان با حمایت از تولید دانش بنیان و مشوق های تولیدی این بخش را شکوفا کرد.


 فرهادی در ادامه ضمن تشریح برنامه شرکت نمایشگاه ها در خصوص برگزاری نمایشگاه های اختصاصی برون مرزی و هم چنین جذب هیات های تجاری و اقتصادی خارجی گفت: با هم افزایی ظرفیت ها، برنامه ریزی و اقدامات مشترک متناسب با جایگاه، تجربیات و ارتباطات داخلی و خارجی اتاق بازرگانی  از جمله شناسایی و معرفی شرکت ها و فعالان تولیدی و صنعتی داخلی و خارجی توسط اتاق بازرگانی و عرضه و نمایش آن از طریق نمایشگاه های بین المللی می توان فرصت های تجاری جدید را ایجاد کرد و موجب افزایش تولید و اشتغال آفرینی و تقویت تولید دانش بنیان شد.

در ادامه این دیدار رازقی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت ها و تلاش های در دست اقدام شرکت نمایشگاه های بین المللی استان، از پیشنهادات ارایه شده بخصوص در امر برگزاری نمایشگاه و برنامه های حمایتی از تولید دانش بنیان استقبال و بر حضور و همراهی کامل اتاق بازرگانی تاکید کرد.
کد مطلب : ۲۵۳۲۹
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما