۰
plusresetminus
ورزشهای همگانی استان فارس:

قدر دانی مدیرکل ورزش و جوانان فارس از عملکرد هیات ورزش های همگانی فارس

تاریخ انتشارپنجشنبه ۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴
اولین نشست فصلی مسئولین کمیته های هیأت ورزشهای همگانی استان فارس در سال جاری با حضور مدیرکل ، معاونین و مدیران  اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و  هیئت رئیسه هیأت ورز ش های  همگانی استان فارس و هیات ورزش های همگانی شهرستان شیراز  برگزار شد.
قدر دانی مدیرکل ورزش و جوانان فارس از عملکرد هیات ورزش های همگانی فارس
به گزارش حافظ خبر، حیدر صفر پورمدیر کل ورزش و جوانان استان فارس در این نشست با تقدیر از عملکرد مثبت هیات ورزش های همگانی استان فارس در توسعه ورزش همگانی و پیشرو در کاهش کم تحرکی جامعه همچنین ایشان توسعه ورزش همگانی  در سطح استان و محلات را خواستار شد .

غلامحسین جمشید دبیر  هیأت ورزش های همگانی استان فارس در این نشست ضمن تقدیر از زحمات مسئولین کمیته های این هیأت، توضیحات کاملی را در خصوص تغییرات چارت جدید فدراسیون  ورزش های همگانی ارائه دادو برمشارکت بیشتر آنان در رویدادها ی ورزش تاکید نمودند

مریم جوانمردی نایب رئیس هیات ورزش های همگانی استان فارس در این نشست با تشریح نقاط ضعف و قوت کمیته ها همچنین تذکرات  لازم خواستار تعامل بین بخشی در کمیته ها و خصوصا ورزش بانوان شد.

محمدرضا جعفری  مدیر فرهنگی و روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان فارس درباره سیاست ها و رویکرد جدید فدراسیون ورزش های همگانی اظهار کرد: رویکرد فدراسیون بر اساس نشر و گسترش ورزش به تمام سنین و آحاد جامعه از کودک تا سالمند است و با توجه به کاهش  شیوع ویروس کرونا و فراگیر شدن تحرک در جامعه می طلبد که با توجه به نقش فضای مجازی و استفاده از پتانسیل موجود ، ورزش را به بین  مردم و محلات برده و آن ها را به سوی ورزش ترغیب و تشویق کنیم و استفاد از ظرفیت بالقوه در انتشار اخبار و مشارکت خوب شهرداری شیراز را گامی برای ارتقای سطح سلامت مردم در کلان شهر شیراز دانست .

مهدی ملکی مسئول آمار و ارزیابی هیات در این نشست در خصوص سایت ، پیج و پیگیری کمیته های متناظر نکات قابل توجه  را تشریح و ارسال آمار و پاسخ به مکاتبات را گام بلندی برای انعکاس تلاش کمیته ها به فدراسیون و ارتقای سطح جایگاه هیات ورزش های همگانی استان فارس در کشور دانست .

سیروس پاک فطرت رئیس هیات ورزش های همگانی استان فارس عنوان کرد: لیگ پیاده روی  ایرانیان  یادواره غدیرخم  و لیگ طناب زنی عید تا عید طراح های در حال انجام فدراسیون  با عنایت به رویکرد جدید فدراسیون و تغییرات الگوی زندگی مردم برنامه‌ریزی و تدوین شده است، لذا مشارکت و توجه به طرح های جدید و مشارکت تمام کمیته های متناظر در ترویج ورزش بین خانواده ها در طرح پاسخ   برای آحاد مردم دانست  و  مشارکت گسترش و تبلیغ بین  مردم و معرفی  طرح ها در جهت  تحرک و ورزش آحاد جامعه نقش اساسی و مهمی را دارد.

رئیس هیأت ورزش های همگانی بیان کرد: با ترویج فرهنگ سلامتی و تندرستی میتوان باعث کاهش آسیب‌های روحی و اجتماعی شد. اهتمام هیأت ورزش های همگانی و کمیته ها بر آن است تا با توجه به شرایط موجود، سرانه ورزش بالا رفته و آسیب‌های جسمی و اجتماعی کاهش یابد  و پیوست های فرهنگی  گام بلندی برای کاهش آسیب های اجتماعی است.

پاک فطرت ضمن تشکر از توجه خاص مدیر کل ورزش و جوانان استان و مدیران اداره کل نسبت به توسعه ورزش های همگانی و تشکیل کارگروه تخصصی به صورت هفتگی از سایر  مدیران دستگاهای دولتی و بخش خصوصی بر توجه و ترویج نشاط اجتماعی و سلامت کارکنان و خانواده ها تاکید کرد.

این نشست صمیمی و دور همی که با ضیافت افطاری به پایان رسید بر حضور یک پارچه جامعه ورزشی در  راه پیمایی روز جهانی قدس و حضور گسترده مسئولان شهرستانی و  کمیته های متناظر  تاکید شد .
کد مطلب : ۲۵۳۳۳
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما