۰
plusresetminus
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز

تلاش برای ایجاد فضای سبز مناسب شهری

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹
با توسعه و توازن عادلانه، فضای سبز بهتری برای حضور و بهره مندی شهروندان فراهم می کنیم.
تلاش برای ایجاد فضای سبز مناسب شهری
به گزارش حافظ خبر، با توجه به نزدیکی فرا رسیدن ماه های گرم و در پیش رو داشتن تنش های آبی و به منظور برنامه ریزی و آمادگی پیمانکاران در خصوص حفظ و نگهداری فضای سبز شهری، جلسه ای با حضور روح الله مظفری رئیس سازمان، معاونین و پیمانکاران مناطق یازده گانه شهرداری برگزار گردید.

روح الله مظفری رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز تأثیر فضای سبز در جوامع امروزی را بر افزایش آرامش ذهنی و سلامت روحی و روانی شهروندان موثر دانست و ادامه داد: ما باید با توسعه و توازن عادلانه، بهترین فضای سبز را برای حضور و بهره مندی شهروندان فراهم کنیم.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به حساسیت موضوع حفظ و نگهداری فضای سبز شهری می بایست در حوزه مدیریتی و خدماتی به سمت تخصصی شدن پیش برویم و دوره های آموزشی برای نیروها در مباحث مختلف شامل: کاشت، هرس، کود دهی، آبیاری و.... برگزار شود و پیمانکاران و کارشناسان ملزم به گشت زنی در محدوده های خود می باشند تا با کمترین آسیب به درختان و فضای سبز تابستان را پشت سر گذاریم. 
لازم به ذکر است در حاشیه این جلسه، برخی از پیمانکاران به بیان درخواست ها و مشکلات خود پرداختند و رئیس سازمان دستورات لازم جهت رفع  رسیدگی به آنها رو صادر کرد.

 
گزارشگر : منیره خسروبیگ
کد مطلب : ۲۵۴۱۵
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما